שולחנות לחדרי ישיבות – חומרים וסגנונות

חדר ישיבות משמש להחלטות הרות גורל לא מעט פעמים! כדי לקבל החלטה מנהלית נכונה, לא פעם גם צריך לבחור את האווירה המתאימה והנוחה לכך ושולחן מעוצב ומהודר לחדר ישיבות יכול לעשות את העבודה, כמו גם למשוך את עין הלקוח למחשבה שהוא הגיע למשרד מנצח! אז איך בוחרים שולחנות לחדרי הישיבות שלכם?

שולחנות לחדרי הישיבות הם בדרך כלל שולחנות שעלותם היא גבוהה יותר משולחן רגיל. אז כדי לענות על השאלה, יש לפרק את רעיון השולחן לשני מרכבים: החומרים ממנו הוא עשוי, והסגנון אשר השולחן משדר בעיני עובדי החברה והלקוחות, כמו גם גודלו וצורתו.

חומרים לשולחן ישיבות

חדר ישיבות מכיל הרבה פעמים שולחנות גדולים ומרהיבים. סמל סטטוס זה משדר יוקרה ולא פעם עקב משטחו המבריק לשולחן הישיבות מראה חדש. דרך אחת לשמר מראה שולחן שכזה היא לרכוש שולחן ישיבות אשר עשוי מעץ, עם ציפוי פורניר. אותו ציפוי הוא בעצם שכבה דקה של עץ, אשר גורמת לו להיראות טבעי ויוקרתי, גם אם השולחן עצמו הוא פחות יקר ממה שהוא נראה לכאורה. ציפוי עור הוא רעיון נוסף שאפשר לעשות בו שימוש למראה אלגנט לשולחן חדר ישיבות. היוקרתיות אשר שולחנות כאלו משדרים הופכים את מראה המשרד לכזה המניב מחזור גדול של כספים כל רבעון, כך שתהיו בטוחים שיש לכם קלף מנצח כאשר אתם עורכים הרצאה מול לקוחות! ניתן למצוא גם שולחנות דמויי עור אם אתם מחפשים שולחן במחיר נמוך יותר. אפשרות שלישית היא להתחדש בשולחן זכוכית, כאשר הרגליים עשויות ממתכת לרוב על מנת להחזיק את משטח הזכוכית העדין.

סגנון שולחן חדר ישיבות

ניתן למצוא סגנונות של שולחנות לחדרי ישיבות כיום, כאשר לרוב עושים שימוש בשולחנות מעין מלבניים ארוכים אשר יכולים להכיל מספר רב של אנשים סביבו. שולחנות כאלו גם מכילים בדרך כלל תעלות חיווט, על מנת להשתמש בנקודות חשמל לציוד כמו מקרנים למשל שולחנות אלו עשויים מעץ בדרך כלל. ניתן למצוא גם שולחנות עגולים או ריבועים קטנים, אם המשרד לא מעסיק מספר גדול של אנשים כדוגמה אחרת.

בחירת שולחן חדר ישיבות

חשוב להתאים את השולחן מבחינת חומר וסגנון כי הדבר יכול לשנות תפיסות של האנשים הנוכחים בחדר ולהמיר עסקאות והחלטות לצד החיובי, אשר ישביע רצון של כל מנהל משרד לטובתו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.