ריהוט משרדי לפרויקטים בהתאמה אישית

חלל המשרד כבר בנוי, ורק נשאר לרהט אותו בריהוט משרדי כמו שולחנות, ארונות וכיסאות? לפני שתחליטו לקחת מעצב פרטי, כדי שהוא ייתן לכם את תכנית העיצוב ויביא לכם את הריהוט שהוא חושב שיתאים, למה לא לתת את העבודה למומחים שגם יתאימו לכם את אותו ריהוט מבחינת עיצוב, תקציב ואיכות.

פרויקטים של ריהוט משרדי כוללים את ריבוי הפריטים שמשמשים משרד כיום ונמצאים בעשרות אתרים של ריהוט משרדי, עם מוצרים כגון: ארונות, כונניות, שולחן אורחים, כיסא מנהל, כיסאות משרדיים, שולחן מנהלים, אופן ספייס וכיוצא בזה – לפעמים מרגישים שהולכים לאיבוד. ואם גם הדפסתם כמה עשרות פריטים שיכולים להיות שימושיים למשרד, כנראה שהוספתם ניירת מיותרת ובטח שלא תרמתם לסדר במשרד. בשורה התחתונה אנחנו חותרים לזה שכנראה תמצאו את הפתרון האידאלי בפריטים שמנינו, אשר יכולים לבוא בהתאמה אישית למשרדכם – בין אם הוא משתרע על פני מאות מטרים ובין אם לאו!

מומחים לעיצוב ותכנון חללי משרד

החברה שלכם גדלה ואתם מתכננים לעבור למשרד חדש? לעובד שלכם יש גישה לא נוחה למסמכי קליטת הטובין, כי לא דאגתם לו לארון נגיש עם ארונות הזזה? יועצי עיצוב מקבלים בברכה לקוחות עם חיוך רחב וידע מקצועי בלתי נלאה בתחום הריהוט המשרדי. כסא נמוך או גבוה לעובדים, גב רשת, שינוי גובה, מנגנון סינכרוני – כל ההמלצות אצל מומחי העיצוב בגלריה לריהוט משרדי! כל הפונקציות של הרהיטים יכולות להינתן על סמך מדידות, אופי החברה והתקציב לפרויקט.

התאמת ריהוט משרדי לחלל העבודה

השולחן הנוכחי קצר מדי וחלל החדר במשרד מאפשר לכם לשים אחד גדול יותר, וגם ככה חשבתם לשים רהיטים למשרד בהתאמה אישית? אם תוסיפו או תרצו להיפטר מהרהיטים הישנים, ניתן לקחת מידות ולהתאים לכם, המנהלים, משרד לתפארת שיעמוד בסטנדרטים של גודל, חומר איכותי של זכוכית עמידה לשולחן, הברגה חזקה ועץ משובח לארונות. רק תבחרו כדוגמה שולחן טרפז או ארון כוננית וגם אותו ניתן להתאים מבחינת גודל לחלל המשרד. פרויקט ריהוט משרדי חדש יכול להיות מותאם לחברתכם לאחר ייעוץ והכוונה, כך שנוחות, גודל, נגישות (שלא לדבר על עיצוב) הופכים את עיצוב המשרד לפרקטי ושימושי ביותר! רק תגידו רהיטים למשרד בהתאמה אישית, ומכן המומחים לוקחים את המושכות!

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »