ריהוט למשרד בשיווק ישיר

לא תמיד צריך להגיע למפעל כדי להיווכח שהמוצר שקיבלתם ישירות מהניילון, הוא מה שאתם מחפשים. זה לא שאנחנו נגד, אבל רמת שירות גבוהה נמדדת גם בהגינות וגם בבדיקה מקצועית של מה שהלקוח צריך, מבחינת כל ההיבטים. אז מה אפשר לעשות בלי צורך להגיע פיזית למפעל בשביל לרכוש מוצרי ריהוט משרדיים?

הזמן קצר והמלאכה מרובה, ואתם רוצים להתחדש בריהוט משרדי מהר ככל האפשר? ריהוט למשרד בשיווק ישיר באמצעות האינטרנט הוא השיטה הכי קלה ופשוטה היום, ובאמצעות גישור של יועץ מקצועי בטלפון, המומחה לענייני עיצוב תוכלו להיות בטוחים שמה שאתם בוחרים יכול לענות על צרככם האישיים , כמו גם צרכי המשרד.

ריהוט למשרד בשיווק ישיר באמצעות הטלפון

בעולם הדיגיטלי של היום, כל מה שאתם צריכים כדי לרהט את משרדכם היוקרתי, או החדשני תלוי בכם. זה להרים שיחת טלפון אחת ונציג מכירות המיומן ברזי מוצרי הרהיטים השונים, יוכל לייעץ לכם על נוחות ותכונות המוצר שתרצו לרכוש. בין היתר, נציג מכירות המשמש גם כיועץ לריהוט המשרד, שיכול גם להיות בעל הכשרה של מעצב פנים מקצועי, יכול לעזור לכם לבחור את הכיסאות. למשל,  כיסא מזכירה, כיסא מנהלים מעור או דמוי עור, שולחנות וכיסאות אורחים. כדאי להראות חשיבות ללקוחות – אם הם מגיעים למשרד שלכם, ארון ניירת ודלפק כניסה של המזכירה.

ריהוט למשרד בשיווק ישיר בהזמנה מהירה

כל מה שאתם לעשות זה לנבור בין מוצרי החברה השונים באתר, על מנת לבחור בכיסא נוח או שולחן מתאים למשרד. כל רהיט מיובא מארצות שונות, ונושא בתקן בטיחותי ואחריות של עד שלוש שנים (לא גורף, תלוי במוצר). ישנם גם רהיטים שניתן להתאים באופן אישי על פי צורכי הלקוח ובהתאם למידות המשרד, בין אם הוא קטן, בינוני או גדול! כך יוצא שהריהוט שאתם רוכשים הוא גם תוצרת ישראלית, ולא רק ייבוא מחו "ל. כמובן שהכול נבנה לפי תקנים. שיווק ישיר נעשה לרוב כיום בערוצי האינטרנט והטלפון – במרחק של כמה קליקים קצרים תוכלו לרכוש מוצרי ריהוט משרדי חדישים ומאובזרים ללא מאמץ כלל!

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »