כסאות משרדיים בראשון לציון ותל אביב יפו

אם אתם מחפשים כסאות משרדיים בראשון לציון או באזור תל אביב יפו זה לא משנה באיזה סוג עסק אתם עובדים או מנהלים, חשוב שהעובדים, שלא לדבר על הלקוחות – עליכם לדאוג שיהיה ריהוט משרדי מעוצב שיתן אוירה חיובית למשרד שלכם.

תארו לכם לקוח שאכל לשובע בבית העסקה שלכם (נניח שהוא מסעדה) ולא היה מרוצה כי ישב במשך כקרוב לשעה על מושב שלא היה נוח מספיק מבחינה ארגונומית. נסו תרחיש שבו נפגשתם עם עמית לעבודה או לקוח פוטנציאלי ובסוף הפגישה הוא החליט לומר לכם”לא ” להצעה העסקית שנתתם רק בגלל כאבי הגב שחלו מהרגע שהתיישב. בקצב הזה מאבדים כסף וקשרים עסקיים במהירות. לא הגיע הזמן להתחדש בכסאות חדשים?

כיסא משרדי תוצרת הארץ

בשביל להביא כיסאות חדשים מקטלוג, לא בהכרח צריך לייבא את המוצרים מחו “ל. זה עשרות שני שאנחנו תחת המותג ספינזי ריהוט משרדי מייצרים כיסאות משרדיים שונים כאן בארץ ישראל, ולקוחות לא בהכרח צריכים לחכות זמן רב עד שיתאימו את המוצר גם בדרישות בלעדיות, בהליך שנקרא CSTOM MADE!

סוגי כיסאות משרדיים

כשמדברים על כיסאות משרדיים, בעצם מתכוונים לכיסאות מנהלים, כיסאות אורחים, כיסאות לחדרי ישיבות, כיסאות ספסל או המתנה, כיסאות לחדרי אוכל ומסעדות וכמובן גם לכיסאות משרד לעבודה בישיבה ממשוכת. כיסאות משרד הם שם כולל לכוח המניע את החברה שעליו יושבים רוב הפקידים והעובדים. הם, אשר יושבים מרבית היום על הכיסא חייבים כיסא נוח ואפילו אורתופדי עם מושב מתכוונן, ולא רק כדי להפיק את מיטב התוצאות בתפוקה גבוהה בהקשר לעבודתם, אלא גם כדי שבריאותם לא תתרופף ולכן יצטרכו טיפולים אורתופדים בהמשך! יועצי השירות והעיצוב שלנו ידאגו להתאים לכם ולעובדיכם את כסאות משרדיים בראשון לציון, כאלה שיתאימו ביותר לצורכיכם מבחינה אסטטית, ארגונומית, ניצול החלל ואפילו תקציבית. אז תזכרו – וותק בענף הריהוט המשרדי, יצרן כחול-לבן כבר שנים מאפשרים לתת לכם שירות מקצועי באמינות. כי לא רק המחיר קובע את הטון, אלא הנוחות והאיכות.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.