כיצד לבחור שולחן לחדר ישיבות?

שולחן חדר ישיבות הוא הפריט המשמעותי ביותר בחדר. הוא הדבר הראשון שתופס את העין כשנכנסים וסביבו נערכים כל הדיונים. לכן, כאשר באים לעצב חדר ישיבות, חשוב מאוד לקחת בחשבון מגוון שיקולים בבחירת השולחן.

התאמה לצרכים

לפני שבוחרים את השולחן שנראה הכי מרשים או מהודר חשוב לבדוק אם הוא בכלל עונה על הצרכים. שולחן גדול ומסיבי מידי שיתפוס את כל החדר, שולחן שלא כל המקומות סביבו ימולאו, שולחן בעיצוב שלא תואם למסר של מקום העבודה ועוד- כל אלו קורים פעמים רבות בגלל שרוכשים שולחן עקב המראה שלו ולא עקב התאמה לצרכים.

כאשר בוחרים שולחן יש לשים לב שכל מי שצריך יוכל לשבת סביבו, שהוא נראה מרשים ומכובד אך לא משרה רצינות וכובד מידי בחלל, שהוא תורם לאווירה שהמקום מנסה לשדר, ובעיקר בעיקר שנוח לשבת מסביבו למשך פרקי זמן ארוכים.

איך בוחרים שולחן חדר ישיבות?

כאשר באים לבחור שולחן חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים:

  • נוחות: נוחות כוללת גובה, המרחק בין כל יושב, רוחב ואורך של השולחן וכדומה. חשוב לבחור שולחן שהעובדים ירגישו בנוח לשבת לידו הרבה זמן, שיהיה להם נעים אחד ליד השני- לא בצפיפות מידי ולא במרחק רב מידי, ושהוא לא יהיה מסורבל מידי בחדר.
  • עיצוב וצבע: חשוב להתאים את עיצוב השולחן לרושם הכללי שהמקום מנסה להותיר ולא לרכוש שולחן חדר ישיבות שיהיה פרקטי בלבד. כדאי לעצב את חדר הישיבות בצבעים שמזוהים עם החברה והמותג. אם הצבעים מאוד דומיננטיים, כדאי להיזהר לא ליצור בחדר רושם צעקני מידי ולכן ההמלצה היא לרכוש שולחן בצבעים ניטרליים שישתלבו עם צבעי החברה, אותם ניתן לשלב בעיצוב הכיסאות ובשאר בחדר.
  • סגנון: סגנון השולחן צריך להיות בהתאם לסגנון שאר החברה- שולחן אלגנטי וכבד לא יתאים במקום שמנסה להיות צעיר ומודרני וכן ההפך. הדבר עלול ליצור רושם של חוסר התאמה וסדר בעיני אורחים שייכנסו לחדר ולכן חשוב להקפיד על אחידות הסגנון.
  • תקציב: מכיוון שהשולחן הוא פריט עיקרי בחדר אנחנו ממליצים לקבוע תקציב סביר ולא נמוך מידי, שבאמצעותו יהיה ניתן לענות על כל הפרמטרים שהזכרנו קודם. אם מפאת חוסר תקציב העיצוב של החדר והריהוט בו לא יהיו ברמה מספיק גבוהה ומרשימה עלול להיווצר מצב בו לקוחות פוטנציאליים ואורחים יתרשמו לרעה מהעסק.

ישנם סוגי שולחנות רבים ולכן אין צורך להתפשר- צריך רק לחפש במקום הנכון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

חיפוש מוצר
close slider