שולחן חדר ישיבות – ריהוט מודולרי

בעולם החדש שלנו, חללי העבודה משתנים ומאלצים עסקים לאמץ את המודל ה”היברידי”, שבא לידי ביטוי בחוזי שכירות לטווח קצר יותר, שינוי התרבות הארגונית והוספת משאבים להתאמת העבודה מרחוק. חלל המשרד שהצורך בו עלה כתוצאה מהמצב החדש הוא חדר הישיבות, שבו מתקיימים באופן האופטימלי ביותר שיתופי פעולה בין העובדים. כדי למקסם חלל זה, אנו ניתן מספר דגשים בתכנון ובחירת שולחן חדר ישיבות וכיסאות חדרי ישיבות שיתאימו באופן הטוב ביותר לצרכים שלך ושל העובדים שלך.

רעיונות לתכנון שולחן חדר ישיבות מודולרי

שולחן ישיבות בחלקים – ייצור שולחן מודולרי

ניתן לייצר שולחן ישיבות הבנוי מחלקים שונים. למשל, שולחן מלבני במידת אורך 240 ס”מ ורוחב 120 ס”מ ניתן לפצל לשלושה שולחנות, כל אחד במידת אורך 120 ס”מ ומידת רוחב 80 ס”מ. בשולחן כזה יכולים לשבת סך הכל ארבעה עובדים, כאשר מכל צד יושבים שני עובדים. כך ניתן לבצע עבודה בצוותים קטנים יותר באותו חלל ישיבות. כאשר מידת השולחן היא קטנה יותר כך גם ניתן בקלות רבה יותר לשנות את המיקום של השולחנות בחלל על פי הצורך ובכל רגע נתון.

נשיאת השולחן בקלות – שימוש בחומרים קלים

שימוש בחומרים שהופכים את את שולחן חדר הישיבות לקל יותר. למשל, שימוש בחומר סנדוויץ’ בציפוי כלשהו, כאשר בדרך כלל מצפים בפורמייקה שהיא עמידה יותר. אפשרות נוספת היא לבחור בפלטה בעובי 17 ממ’ במקום 28 ממ’. במצב כזה, העלות אינה גבוהה מדי ביחס לסטנדרט וגם מתקבל שולחן ברמת איכות גבוהה יותר ואף גימור מיוחד, שנותר מראה מעוצב לחלל.

הזזת השולחן בקלות – שימוש במנגנונים ניידים

שימוש בשלדי ברזל הכוללים גלגלים הניתנים לנעילה יכולים להקל משמעותית על הזזת שולחנות ממקום למקום. לדוגמא שולחן מתקפל דגם לאון, הוא שולחן חדר ישיבות שגם יכול לשמש למטרות נוספות. למשל, חדרי אוכל וקפיטריות. השולחן כולל פלטה עליונה ממגוון חומרים לבחירה כאשר מומלץ לבחור בחומר קל כפי שהוסבר לעיל. קיימים מגוון שלדים נוספים בשוק הכוללים גלגלים, כאשר חשוב לשים לב שהגלגלים כוללים מעצור, כך שיאפשרו לעצור את תנועת השולחן במהלך השימוש בו.

כחלק מתהליך התכנון, אנחנו מודדים את החלל ולוקחים בחשבון את כל האלמנטים הקיימים בו כדי להתאים את גודל השולחן לאילוצי השטח. בנוסף, אנחנו מתאימים את החומרים והצבעים לעיצוב הקיים או לעיצוב המבוקש על ידכם. לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית וללא התחייבות יש ללחוץ כאן > 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

חיפוש מוצר
close slider