כיסא משרדי טוב

הדילמה איזה כסאות לקנות לעסק היא אחד מכאבי הראש הגדולים של אנשים שפותחים עסק כשההפרשים במחירי הכסאות גדולים ולא תמיד יודעים למה.

מחיר כיסא משרדי טוב בדרך כלל תלוי באיכות שלו ולכן מומלץ לבדוק בדיוק מה הופך את הכסא להיות טוב עבורכם ומה היתרונות שהוא מספק.

למה לקנות כיסא משרדי

אם פתחתם משרד ואתם זקוקים לכסאות עבור העובדים אבל לא רוצים להשקיע הרבה כסף רב, לפחות עד שהעסק יכניס כסף תוכלו למצוא במקומות רבים כסאות מחשב זולים למשרד שיחסכו לכם מאות שקלים עבור כל יחידה ויקטינו את ההוצאה של פתיחת העסק, כך שתוכלו לחסוך בהקמה של העסק ולפנות משאבים לדברים אחרים. לעתים נתקלים בריהוט משרדי יד 2 שהוא במצב ממש טוב. ניתן לרכוש את הכיסאות האלה ובכך גם להרוויח וגם לחסוך. לטובת הנושא פתחנו קבוצת פייסבוק שם תוכלו למצוא ריהוט משרדי יד 2 במצב טוב ובמחירים זולים. לקבוצה לחצו כאן.

למה לא לחסוך בקניית כסא משרדי

כסא משרדי במחיר נמוך אמנם יכול לחסוך לכם כסף וזה בדרך כלל מה שמעניין מי שפותח עסק אבל כיסא מזכירה זול עלול להישבר מהר יותר מאחר והוא עשוי מחומרי גלם לא טובים, כך שתצטרכו לשלם על עוד כסא ואחרי תשלום כפול לא בטוח שתחסכו ובנוסף לכך וחשוב יותר, כסא טוב (שכנראה יהיה יקר) הוא כיסא ששומר על בריאות העובד בישיבה ממושכת ולכן לא מומלץ לחסוך בקניית כסא מזכירה.

אז איזה כיסא למשרד מומלץ לקנות

כיסא טוב עולה יותר ואמור להחזיק יותר, כך שלא נשלם פעמיים כשהזול ישבר, מצד שני לא תמיד התקציב יאפשר לנו לקנות אותו ולפעמים הכסא יעשה את העבודה. הגורם המכריע באיזה כיסא לקנות הוא בריאות ושביעות רצונו של העובד. כשעובד מרגיש נוח התפוקה שלו עולה והכסף ששולם על הכסא מחזיר את עצמו כך שמומלץ להשקיע עוד קצת בכסא גם אם זה דורש להביא משאבים נוספים או לוותר על דברים אחרים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

4 טיפים לישיבה ארגונומית על כיסא אורטופדי
כסא ארגונומי – לשמור על בריאות, לשדר יוקרתיות

רובנו מוצאים את עצמנו חלק ניכר מהיום מבלים בישיבה, זה יכול להיות אל מול מחשב במשרד, אל מול המחברות בלימודים ולמעשה בכל אקט בו אנחנו יושבים. רובנו נוטים לחשוב שישיבה היא פעולה של מנוחה מאחר והיא לא נתפסת בעינינו “כאקט פיזי”. יחד עם זאת, ישיבה לא נכונה ולקויה עלולה להקשות על הגוף שלנו, לגרום לעומס כבד על החוליות בגוף שיכולות להוביל לבעיות בריאותיות רבות.