טיפים לריהוט המשרד

מחפשים טיפים לריהוט המשרד שלכם? צבעים, גודל ונוחות הם מה שעושים את ההבדל לא פעם כמו גם חומר הרהיט. השאלה היא איך משלבים הכל כדי שישדר את מה שאתם רוצים. לא ניתן לגעת בכל ההיבטים בכתבה אחת, אבל בהחלט טרחנו להביא לכם מספר עצות שימושיות לריהוט המשרד.

בין אם אתם פותחים משרד חדש, ובין אם אתם מחפשים להחליף את הריהוט המשרדי הישן, כדאי לכם להיות מעודכנים בנוגע לכל מה שחדש בעולם הריהוט בכלל ובתחום הריהוט המשרדי בפרט. שולחנות, ארונות, כיסאות- כל אחד מהסוגים האלו חשוב כיחידה, אבל לעתים ניתן למצוא שאפשר למזג בין חלק מהרהיטים כפריט היברידי. כאן תוכלו לקבל מספר טיפים לריהוט המשרד שיכולים לעזור לכם.

טיפים לריהוט משרד קטן

שטח של משרד קטן יכול לחייב אתכם לעשות שימוש בכמה שפחות ריהוט, אשר תופס מקום חיוני במשרד. למזלנו, כיום מסכי המחשב הפכו לשטוחים יותר וקלים יותר ולכן לא מחייב לרכוש שולחן עבודה גדול ומגושם! בהקשר זה, ניתן למצוא שולחנות זכוכית אשר עושים את העבודה לא פחות טוב מאשר שולחנות מעץ מלא או כאלה המוגמרים בשיטת פורניר. שולחן זכוכית לא תופס גדול על פני חדר המשרד ומגיע לא פעם ארונית שולחן צמודה, שמאפשרת לשים את המסמכים החשובים בהישג יד. אם יש לכם משרד קטן, אך בכל זאת מצאתם לנכון להשתמש באחד החדרים כחדר המתנה לאורחים, למה לא לרכוש ארון מדפים או ארון כוננית ואז תוכלו לשים בחדר ההמתנה גם מסמכים וגם ספרים לשימוש הלקוחות. אם אתם לא רוצים להשאיר את הקלסרים חשופים, תמיד תוכלו לרגוש ארוך נמוך עם ארונות נמוכים.

נוחות וניידות בכיסאות המשרד

טיפ נוסף אשר יכול להועיל כאשר אתם מעוניינים בריהוט משרדי, יכול להיות בהקשר לכיסאות משרדיים . כיסאות גבוהים יכולים להראות נוכחות, בין אם זה כיסא מנהלים ובין אם זה כיסא מחשב עבור מזכירה. זאת במיוחד אם המזכירה מקבלת קהל בדלפק כניסה, הריפוד יכול להיות נוח אבל בשביל ישיבה ממושכת למה לא לעשות שימוש במושב עם כרית מתנפחת, על מנת להאריך את הישיבה על הכיסא ובך להגדיל את תפוקת העבודה. לא חסרים כיסאות ניידים כיום, אבל גלגלי ניקל פלסטיק יכולים להראות יציבות הרבה יותר גבוהה, ויכולים לשאת יותר משקל כביכול. לא מספיק למצוא ריהוט שיראה טוב בעיני המתבונן – כל רהיט משרדי או ביתי יכול למלא מספר פונקציות, וכמה שיותר, יותר טוב!

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »