איפה לקנות כסא משרדי?

לעתים רבות אנחנו מתייחסים לכיסא משרדי כעוד אובייקט במשרד, תפיסה זאת היא לא פסולה מהשורש שלה, אך צריך לזכור שהאובייקט הזה שאנחנו נוטים לזלזל בו, הוא המקום שאנחנו מבלים חלק ניכר מזמננו ביום יום. אז איפה לקנות כסא משרדי?

בחירת כיסא היא לא בחירה שרצוי לזלזל בה. אם אתם מתקשים מציאת רהיטים למשרד  צריך לשקול כמה פרמטרים: נוחות-החשוב ביותר, עיצוב הכסא ומחירו. אם אתם שואלים את עצמכם איפה לקנות כסא משרדי? כדאי לכם להגיע אלינו לחנות בכתובת האלמוגים 20 ראשון לציון ולקבל ייעוץ ללא התחייבות להתאמת הכיסא המשרדי שלכם.

בחירת כסא למשרד נוח

ישנם כמה פרמטרים לבחירת כיסא משרדי, החשוב שבהם הוא נוחות הכיסא למשתמש. ישנם מגוון רחב של כיסאות משרדיים: כמו כיסא מזכירה, כיסא מנהלים, כיסאות לישיבות וכו acte. כאשר אנחנו מחפשים כיסא עלינו לדעת שעל נוחות לא מתפשרים,בסופו של דבר על הכיסא אנחנו יושבים בחלק גדול מזמננו ביום. בנוסף, כדאי לדעת שלא כל מוצר באינטרנט שווה להזמין ללא בדיקה. לפני שהזמנת כיסא באינטרנט, תבדקו איך הוא מרגיש לכם באחת מהחנויות הרהיטים שמשווקות אותו, ורק לאחר מכן תבצעו הזמנה.

לבחור כסאות למשרד בעיצובים מתאימים

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת כיסא הוא העיצוב של הכיסא. כן, זה אולי נשמע טיפה נשי, אך כיסא צריך לגרום לך לרצות אותך לשבת עליו. אף אחד לא ירצה לשבת על כיסא בעיצוב מגושם, ולכן אחרי הבחירה של כיסא נוח תעברו לפרמטר של עיצוב הכיסא. נקודה נוספת למחשבה, היא שהכיסא צריך להשתלב בעיצוב של החדר ולא להיות חריג בעיצוב של המשרד.

מחיר כסא משרדי

לאחר שנשקלו שני פרמטרים חשובים כמו: נוחות ועיצוב. ניתן לעבור לפרמטר האחרון והלא פחות חשוב, כסף. הרבה פעמים אנחנו בוחרים כיסאות משרדיים לפי שיקול תקציבי. ישנם, מגוון רחב מאוד של כיסאות משרדיים , לא צריך להינעל על היקרים ביותר או על המובחרים ביותר. ישנם כיסאות נוחים בעיצוב עדיין ופשוט במחירים סבירים לכל תקציב לוגיסטי של משרד. כיסאות מנהלים בספינזי ריהוט משרדי נעים ממחיר 1990 ש”ח כולל מע”מ לכיסא מעור אמיתי ועד למחיר 670 ש”ח כולל מע”מ לכיסא מנהלים דמוי עור.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.