איך בוחרים כסא מנהלים אורטופדי

אנו מאמינים שגם אתם לא יכולים להתעלם מהעובדה ברורה – כסא המנהלים שלכם הוא אחד הדברים שמייצגים אתכם בצורה הטובה ביותר. כיסא מנהלים אורטופדי, מפואר ויוקרתי מציג אתכם באור הטוב ביותר אל מול לקוחות פוטנציאליים, עמיתים ותיקים ועובדי החברה. אך עלינו לזכור שמעבר לויזואליות בלתי מתפשרת ומראה יוקרתי מסתתר שם אדם שיושב על הכסא שעות על גבי שעות במטרה להגשים את חזון העסק יום אחרי יום, מה שאמור להפוך את בחירת כסא מנהלים למלאכת מחשבת של ממש.

בחירת כסא מנהלים אורטופדי – מלאכת מחשבת של ממש

כמו שכבר אמרנו בתחילת המאמר, בחירת כסא מנהלים אורטופדי הוא בגדר מלאכת מחשבת של ממש. למעשה, אנשים אשר יושבים שעות ממושכות על הכסא למשך זמן חשופים לבעיות רבות – כאבי גב תחתון ועליון כאחד, עקמת, גיבנת, כתפיים ושכמות כפופות, כואבות ותפוסות ובמקרים מסוימים גם פריצות דיסק. הדרך הטובה ביותר למנוע ממצבים אלו לקרות הוא באמצעות בחירה נכונה של כסא מנהלים אורטופדי.

על מה עלינו לשים לב בעת בחירת הכיסא הטוב ביותר עבורנו?

כאשר אנו בוחרים בחירת כסא מנהלים אורטופדי ישנם מספר דברים עלינו לשים לב אליהם:

  • בד הוא החבר הטוב ביותר שלך – במדינת שטופת שמש כמו ישראל יש חשיבות גבוהה לבד ממנו עשוי כסא המנהלים, כסא מנהלים עם בד נושם ימנע מכם להידבק אל הכסא, להזיע ואף ינדף את הזיעה שלכם.
  • תמיכה גופנית – כאשר אנו בוחרים כיסא אנו צריכים לחפש כסא שמעניק תמיכה לגוף שלנו. הדברים אליהם אנו צריכים לשים לב: משענת גב, שקע באזור החוליות והמותניים מה שמקטינים משמעותית את הסיכוי לפריצת דיסק וכאבי שרירים.
  • ויזואליות – אחרי שהיינו קצת פרקטים זה הזמן להיות קצת שטחי, למרות שמדובר בכסא מנהלים אורטופדי עדיין מדובר בכסא מנהלים שאמור לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר אל מול הלקוחות שלכם והעובדים שלכם, לכן חשוב לבחור כסא מנהלים שמשתלב טוב עם החדר ומשדר עוצמה ויוקרה.

עכשיו אחרי שקיבלת את כל הכלים לבחירת כיסא מנהלים אורטופדי, אנו חושבים שהגיע הזמן לבוא אלינו כדי לבחון האם הכיסא הטוב ביותר עבורך נמצא כאן אצלנו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.