איך בוחרים כסא מנהלים אורטופדי

אנו מאמינים שגם אתם לא יכולים להתעלם מהעובדה ברורה – כסא המנהלים שלכם הוא אחד הדברים שמייצגים אתכם בצורה הטובה ביותר. כסא מנהלים אורטופדי, מפואר ויוקרתי מציג אתכם באור הטוב ביותר אל מול לקוחות פוטנציאליים, עמיתים ותיקים ועובדי החברה. אך עלינו לזכור שמעבר לויזואליות בלתי מתפשרת ומראה יוקרתי מסתתר שם אדם שיושב על הכסא שעות על גבי שעות במטרה להגשים את חזון העסק יום אחרי יום, מה שאמור להפוך את בחירת כסא מנהלים למלאכת מחשבת של ממש.

בחירת כסא מנהלים אורטופדי – מלאכת מחשבת של ממש

כמו שכבר אמרנו בתחילת המאמר, בחירת כסא מנהלים אורטופדי הוא בגדר מלאכת מחשבת של ממש. למעשה, אנשים אשר יושבים שעות ממושכות על הכסא למשך זמן חשופים לבעיות רבות – כאבי גב תחתון ועליון כאחד, עקמת, גיבנת, כתפיים ושכמות כפופות, כואבות ותפוסות ובמקרים מסוימים גם פריצות דיסק. הדרך הטובה ביותר למנוע ממצבים אלו לקרות הוא באמצעות בחירה נכונה של כסא מנהלים אורטופדי.

על מה עלינו לשים לב בעת בחירת כסא מנהלים אורטופדי?

כאשר אנו בוחרים בחירת כסא מנהלים אורטופדי ישנם מספר דברים עלינו לשים לב אליהם:

  • בד הוא החבר הטוב ביותר שלך – במדינת שטופת שמש כמו ישראל יש חשיבות גבוהה לבד ממנו עשוי כסא המנהלים, כסא מנהלים עם בד נושם ימנע מכם להידבק אל הכסא, להזיע ואף ינדף את הזיעה שלכם.
  • תמיכה גופנית – כאשר אנו בוחרים כיסא אנו צריכים לחפש כסא שמעניק תמיכה לגוף שלנו. הדברים אליהם אנו צריכים לשים לב: משענת גב, שקע באזור החוליות והמותניים מה שמקטינים משמעותית את הסיכוי לפריצת דיסק וכאבי שרירים.
  • ויזואליות – אחרי שהיינו קצת פרקטים זה הזמן להיות קצת שטחי, למרות שמדובר בכסא מנהלים אורטופדי עדיין מדובר בכסא מנהלים שאמור לייצג אתכם בצורה הטובה ביותר אל מול הלקוחות שלכם והעובדים שלכם, לכן חשוב לבחור כסא מנהלים שמשתלב טוב עם החדר ומשדר עוצמה ויוקרה.

עכשיו אחרי שקיבלתם את כל הכלים לבחירת כסא מנהלים אורטופדי, אנו חושבים שהגיע הזמן…

 

 

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »