בחירת כסאות למשרד – ממש לא בעיה

בעלי עסקים רבים מכירים את זה, אתם מגיעים לשלב התכנון של המשרד שלכם ואתם מצד אחד אמורים לקלוע בול אל העיצוב הבלתי מתפשר של החלל, מצד שני לקלוע בול אל הטעם של העובדים שלכם וגם לדאוג להם לבריאות. בחירת כסאות למשרד זו לא פעולה פשוטה. לכן, אנחנו כאן.

עבודה משרדית = שעות של עבודה על גבי כסא

כאשר אנו מדברים על עבודה משרדית אנו לרוב נדבר על קבוצה של אנשים אשר יושבים על כסא במשך תקופה ארוכה. ישיבה ממושכת על כסא עלולה לגרום במצבים רבים לפגיעה בחוליות הגוף, שכמות, מותניים, גב תחתון ועליון ובמקרים מסוימים לפריצות דיסק ופגיעות בעמוד השדרה. לכן, כאשר אנו בוחרים כסאות למשרד הדבר הכי חשוב עליו נצטרך לשים את הדגש הוא – מציאת כיסא משרדי ארגונומי ויציב.

משפר פרודוקטיביות ויעילות של העובדים

מי שעשה תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה סביר להניח זוכר את השנה הראשונה, בה דואגים להזכיר כמעט בכל אפשרות את החשיבות ביצירת סביבת עבודה תומכת, מכילה ונעימה לעובד. מה שאנו יכולים לתרגם למילים פשוטות – עובד שטוב לו עובד טוב יותר. פשוט לא? עובד שנמצא במקום בו מעריכים את מה שהוא עושה, דואגים לבריאות הגופנית שלו ויוצרים לו סביבה נעימה לעבוד בה הוא עובד שמעלה את תפוקת העבודה שלו ופועל ליזום דברים חדשים. עם זאת עובד המרגיש שחוסכים על הבריאות שלו, סובל מכאבי גב ומחוסר נוחות בזמן העבודה רק מחכה לרגע בו יסיים את יום העבודה מה שהופך אותו לעובד פחות פרודוקטיבי, פחות יעיל, פחות יוזם.

יושבים? אפשר גם כסאות למשרד בהתאמה אישית

דבר שבעלי עסקים רבים לא יודעים הוא שאפשר לבצע את כל הכיסאות בהתאמה אישית. אתם אלו שיכולים לבחור את רמת הפונקציונליות של כל אחד מהכיסאות, הצבעים של הכיסאות, היציבות והארגונמיות שלו – למעשה, אתם הצייר של העולם שלכם. בחירת כסאות למשרד היא כבר לא הבעיה שלכם, זה הזמן שלכם לעשות טוב יותר לעסק שלכם ולעובדים שלכם. לא מתפשרים, בוחרים כסא איכותי!

מחכים לשיחה, כוס קפה עלינו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.