ריהוט משרדי – הפנים של העסק שלך

ריהוט משרדי הוא אחד מאבני היסוד המשפיעים על העסק שלכם, זה יכול לפגוש אתכם ברושם הראשוני אל מול לקוח פוטנציאלי או לקוח קיים שנכנס למשרד שלכם, זה מעיד על כמות ההשקעה שלכם במשרד ובנוחות העבודה שלכם ושל העובדים שלכם, כמו כן יש קשר ישיר בין ריהוט משרדי איכותי לתפוקת עבודה גבוהה ועובדים מרוצים. כאשר אתם משקיעים בריהוט משרדי יוקרתי החל משולחן עבודה נח ואלגנטי דרך כיסא אורתופדי ונוח תחושת השייכות והביטחון של העובד שלכם תעלה פלאים וכך גם התפוקה שלו.

ריהוט משרדי – עליה בתפוקת העבודה

נסו לצאת פעם אחת מנקודת המבט של מנהל העבודה, של בעל עסק שמנסה לחסוך לעיתים בדברים הפחות חשובים וכנסו לנקודת מבט של עובד מן השורה. עובד אשר יגיע בתחילת היום לעבודה ויעבוד בסביבת עבודה לא נוחה, ישב על כיסא בלוי ולא אורתופדי – תפוקת העבודה שלו תרד משעה לשעה במהלך היום, יחד עם כאבי גב ורצון שהיום הזה רק יגמר. לעומת זו, עובד אשר בא לעבוד ויש לו את כל הכלים על מנת לתת עבודה יעלה בתפוקה משמעותית ואף ירגיש לויאלי הרבה יותר לבית העסק.

ריהוט משרדי – אל תתפשרו על בטיחות

כשאנו בוחרים ריהוט משרדי אנו צריכים לשים דגש על כך שמעבר לויזואליות בלתי מתפשרת אותה אנו רוצים להשיג אסור לנו להתפשר בשום פנים ואופן על הבטיחות שלנו. בטיחות המוצרים מתבטאת במוצרים אורטופדים אשר שומרים על בריאותכם ובריאות העובדים שלכם, מוצרים אורטופדים אלו יעלו את תפוקת העבודה ויגבירו את תחושת השייכות של העובדים אל העסק.

ריהוט משרדי – מגיע לך כיסא מנהלים

כמו שכבר אמרנו בהתחלה, יש קשר בין רושם ראשוני אל מול הלקוחות הפוטנציאליים, הקיימים וגם אל מול העובדים שלך לריהוט משרדי. כאשר אתה נמצא בחזית העסק, אין זה משנה אם אתה בעל העסק, אחראי מחלקה או צוות בתפעול של העסק יש צורך בחממה ופינה שתהיה רק לך. פינה זו לרוב תהיה מאופיינת בכיסא מנהלים אורתופדי וייצוגי אשר ישדר יוקרתיות ומעמד.

איך לבחור את הריהוט המושלם?

כאשר אנו מדברים על ריהוט משרדי אנו יכולים לראות עשרות מוצרים אשר נכנסים בקטגוריה, השכיחים מביניהם הם: שולחנות, כיסאות, שידות, מדפים ועוד. בחירת ריהוט משרדי היא מלאכת מחשבת של ממש מאחר ואנו צריכים מצד אחד לקלוע בול להוואי של החברה וליצור סביבת עבודה נוחה ומצד שני גם לקלוע לנוחות והביטחון של העובדים. לכן, ההמלצה שלנו היא ליצור קשר עם אחד מהיועצים שלנו על מנת לחשוב יחד אילו מוצרים יתאימו עבור העסק שלכם ואיך הופכים את חלל העבודה שלכם לחלל מעניין, יוקרתי, חדשני ונוח הרבה יותר!

אז למה אתם מחכים? הרימו אלינו שיחה!

 

 

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »