מה היתרונות של כסא מנהלים מבד?

אחד הדברים החשובים בעת אינטראקציה ראשונית אל מול לקוח פוטנציאלי הוא הרושם הראשוני. רושם ראשוני יכול להיות ההיגיינה והניקיון של המתקן בו יושבים החברה, משרדו של המנהל  וכמו כן גם כסא המנהלים עליו הוא יושב. מלבד כיסא ייצוגי ומרשים בעל גימור ללא פשרות יש גם מספר יתרונות לעבודה עם כיסא מנהלים מבד, הישארו איתנו.

כסא מנהלים מבד – רק למנהלים?

כיסא מנהלים מבד לא מותאם באופן ספציפית רק למנהלים, למעשה אנו רואים אנשים רבים משתמשים בכיסא זה: אנשים אשר עובדים מהבית, סטודנטים אשר דואגים לשהות שעות מול המחשב במטרה ללמוד את החומר כראוי או לחילופין אנשים שדואגים לבריאות שלהם.

כסא מנהלים מבד – יכול להיות שמצאנו את הכיסא האידיאלי?

כאשר אנו מדברים על כיסא מנהלים יש חשיבות גבוהה לריפוד הכיסא, למעשה אנו לרוב נחפש ריפוד אוורירי שיתאים לשהות ממושכת אל מול המחשב או שולחן העבודה. באותה נשימה אנו נחפש גם בד בעל יכולות ספיגה אשר ידאג לספוג את הזיעה ובכך יאפשר ישיבה נוחה יותר ואוורירית הרבה יותר. ישנם אינספור סוגים של ריפודי בד אשר את כל אחד מאפיין משהו אחר. אך אין ספק שבחירה בכיסא מנהלים מבד היא הבחירה האידיאלית עבורכם.

כסא מנהלים מבד – אל תתפשרו על פונקציונאליות

בעודנו קונים כסא מנהלים מבד מעבר לבד הנושם והחי אסור לנו להתפשר על מספר דברים:

  1. יכולת כיוונון של הכיסא – אחד הדברים החשובים זה היכולת לשחק עם הכיוונים של הכיסא במטרה למצוא את התנוחה הטובה ביותר לכל אדם אשר ישב בכיסא לפי מבנה הגוף שלו. כיונון כיסא יכלול כיונון משענת, גב, מושב וידיים!
  2. כיסא דינאמי – כיסא דינאמי תמיד עדיף על כיסא סטטי. בעזרת כיסא דינאמי בעל גלגלים תוכלו ללכת ממקום למקום בחלל מבלי לקום מהכיסא. מגיע לכם לתפוס קצת אמריקה.
  3. קימור – גם לקימור של הכיסא יש חשיבות מאוד גבוהה, נצטרך לבדוק טרם רכישת הכיסא היכן נמצאים הקימורים באזור הגב התחתון והחוליות, בהנחה ולא יהיה שקע באזור זה כל העומס יפול על בעל הכיסא.

בוחרים נכון – בוחרים כסא מנהלים מבד.

 

 

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »