תיקוני ריפוד לריהוט משרדי

מה יותר כדאי לעשות להחליף את הכיסא או שמא לתקן את הריפוד? שאלה זאת שווה מחשבה כשמתסכלים על כלל הכיסאות במשרד ולא על כיסא אחד ספציפי

כל משרד או כל גוף שמשתמש בכיסאות משרד צריך לחשוב על פן הכספי בנושא הזה. כמובן, שמשרדים גדולים יכולים להרשות לעצמם, אבל תתארו לכם כמה כסף אפשר לחסוך אם תחליטו לתקן את הכיסאות ולא להחליף אותם. תיקוני ריפוד יכולים לחסוך אלפי שקלים ולאפשר לקבל כיסא כמו חדש בחצי המחיר מכיסא חדש.

החלפת ריפוד לכיסא משרדי

לפעמים אנחנו חושבים שמי שמכיר אותנו בצורה הטובה ביותר הם המשפחה שלנו או חברים, אבל פה טמונה טעותכם, מי שמכיר אותנו הוא הכיסא שאתם שאתם יושבים עליו מידי יום במשך שעות. קשה מאוד להחליף כיסא אחרי תקופה ארוכה, אבל לא תמיד צריך להחליף. השנים עושות את שלהם גם על הריהוט המשרדי. אם הריפוד של הכיסאות במשרד שלכם, לא במצב אידאלי, זה לא אומר שתצרכו להחליף כיסא, כדאי לשקול את תיקון הריפוד של הכיסאות, בעיקר בגלל החיסכון הכספי אבל גם מפני שקשה להתרגל לכיסא חדש.

מתי צריך להחליף ריפוד בכיסא

התשובה לשאלה יכולה להיות ברורה מעליו, ברגע שהוא מתבלה. אבל אחרי הכל במשרד יש יותר מכיסא אחד. לא צריך להחליף ריפוד כל פעם כי לאיזה עובד לא נוח. לרוב, מחלקת הרכש שוקלת האם כדאי לתקן את הכיסאות או לרכוש חדשים. בכל אופן, כששאלה הזאת עובדת באוויר כדאי לשקול את הכדאיות של החלפת כיסאות מול תיקון כיסאות משרד והחלפת ריפוד, שלרוב האופציה השנייה חסכונית יותר. בנוסף לכך, יש כאלה שיחשבו שיהיה עדיף לבצע החלפה באופן גרוף אצל כל הכיסאות במשרד.

החלפת כיסא או תיקוני ריפוד

כשחושבים על תיקון הריפוד או תיקון כיסא משרדי, לרוב נכנסת למשוואה האם לא כדאי להחליף את הכיסאות במקום להשקיע את תיקונם. בסופו של יום, כל חברה עם התקציב שיש לה כלפי רכש עבור כיסאות משרדים, אחרי הכל למשרד שמרוויח בצורה יפה לא יהיה בעיה להחליף כיסאות לעובדים שלו. אבל אם מסתכלים בצורה גורפת על משרדים קטנים, כדאי להכניס למשוואה הזאת שיהיה זה חיסכון כספי גדול, אם תחליטו לתקן את הריפוד ולא להחליף את הכיסאות.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »