תיקוני ריפוד לריהוט משרדי

מה יותר כדאי לעשות להחליף את הכיסא או שמא לתקן את הריפוד? שאלה זאת שווה מחשבה כשמתסכלים על כלל הכיסאות במשרד ולא על כיסא אחד ספציפי

כל משרד או כל גוף שמשתמש בכיסאות משרד צריך לחשוב על פן הכספי בנושא הזה. כמובן, שמשרדים גדולים יכולים להרשות לעצמם, אבל תתארו לכם כמה כסף אפשר לחסוך אם תחליטו לתקן את הכיסאות ולא להחליף אותם. תיקוני ריפוד יכולים לחסוך אלפי שקלים ולאפשר לקבל כיסא כמו חדש בחצי המחיר מכיסא חדש.

החלפת ריפוד לכיסא משרדי

לפעמים אנחנו חושבים שמי שמכיר אותנו בצורה הטובה ביותר הם המשפחה שלנו או חברים, אבל פה טמונה טעותכם, מי שמכיר אותנו הוא הכיסא שאתם שאתם יושבים עליו מידי יום במשך שעות. קשה מאוד להחליף כיסא אחרי תקופה ארוכה, אבל לא תמיד צריך להחליף. השנים עושות את שלהם גם על הריהוט המשרדי. אם הריפוד של הכיסאות במשרד שלכם, לא במצב אידאלי, זה לא אומר שתצרכו להחליף כיסא, כדאי לשקול את תיקון הריפוד של הכיסאות, בעיקר בגלל החיסכון הכספי אבל גם מפני שקשה להתרגל לכיסא חדש.

מתי צריך להחליף ריפוד בכיסא

התשובה לשאלה יכולה להיות ברורה מעליו, ברגע שהוא מתבלה. אבל אחרי הכל במשרד יש יותר מכיסא אחד. לא צריך להחליף ריפוד כל פעם כי לאיזה עובד לא נוח. לרוב, מחלקת הרכש שוקלת האם כדאי לתקן את הכיסאות או לרכוש חדשים. בכל אופן, כששאלה הזאת עובדת באוויר כדאי לשקול את הכדאיות של החלפת כיסאות מול תיקון כיסאות משרד והחלפת ריפוד, שלרוב האופציה השנייה חסכונית יותר. בנוסף לכך, יש כאלה שיחשבו שיהיה עדיף לבצע החלפה באופן גרוף אצל כל הכיסאות במשרד.

החלפת כיסא או תיקוני ריפוד

כשחושבים על תיקון הריפוד או תיקון כיסא משרדי, לרוב נכנסת למשוואה האם לא כדאי להחליף את הכיסאות במקום להשקיע את תיקונם. בסופו של יום, כל חברה עם התקציב שיש לה כלפי רכש עבור כיסאות משרדים, אחרי הכל למשרד שמרוויח בצורה יפה לא יהיה בעיה להחליף כיסאות לעובדים שלו. אבל אם מסתכלים בצורה גורפת על משרדים קטנים, כדאי להכניס למשוואה הזאת שיהיה זה חיסכון כספי גדול, אם תחליטו לתקן את הריפוד ולא להחליף את הכיסאות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.