שיפור ריהוט משרדי

ניתן למצוא רהיטי משרד בכל קשת המחירים. יש ריהוט משרדי זול, ריהוט משרדי יד שנייה וכן ריהוט משרדי חדש ואיכותי במיוחד שמחירו יהיה בהתאם לסוג החומרים שבהם השתמשו לייצור המוצר.

לא נהוג להחליף רהיטי משרד בתדירות גבוהה כל-כך, משום שבסופו של דבר מדובר בהוצאה כספית משמעותית ורצוי שהריהוט יחזיק מעמד למשך שנים רבות. במקום לקנות ריהוט משרדי ניתן לחדשו ולתקן אותו, ובצורה זו להאריך את חייו ולהימנע מהוצאה כספית כבדה. שיפור ריהוט משרדי ניתן לבצע כמעט על כל סוג של רהיט למשרד.

שיפור ריהוט משרדי או חידוש

חידוש רהיטי משרד עשוי, כאמור, להוביל לחיסכון כספי משמעותי. ניתן למשל לצבוע שידות מגירות או שולחנות ישיבות וכך להעניק להם מראה חדש ומרענן. פעולה זו תגרור הימנעות מרכישת ציוד חדש וכמובן חיסכון של כסף. אנחנו בספינזי מציעים שירות זול ויעיל של תיקון וחידוש רהיטי משרד , מוזמנים אלינו לחנות לקבלת ייעוץ בנושא.

החלפת מנגנון של כיסאות משרדיים

כסאות מזכירה הם בין רהיטי המשרד שמתבלים ומתקלקלים הכי מהר. הסיבה העיקרית לכך היא מנגנוני הכסא שלא מצליחים לשרוד למשך שנים ארוכות כל-כך. במקום למהר ולהחליף את הכסאות חדשות לבקרים, אנו ממליצים לכם להיעזר בשירות התיקונים שלנו במוביל סטייל וכך לחדש ולשפר משמעותית את הכסאות מבלי להיגרר להוצאה כספית כבדה כל-כך.

חידוש ארונות משרד

ארונות משרדיים, בין אם כאלה עם מגירות ובין אם כאלה בלי, הם עסק די יקר. מדובר בריהוט גדול ומסיבי שמהווה את ההוצאה הגדולה ביותר בריהוט המשרד. ניתן לשפר את מראה הארונות במאמץ קל יחסית וכך לגרום להם להיראות חדשים ורעננים. נגיעות של צבע, שיוף ותיקון הפגמים בהחלט יובילו לתוצאה חדשה וישפרו משמעותית את ארונות המשרד ושידות המגירות שברשותכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.