שולחנות וכסאות למסעדות – דגשים חשובים

שולחנות וכסאות למסעדות שונה מריהוט משרדי – הן בעיצוב שלו לא אחת, והן במה שהוא אמור לשדר, כמו גם הצורך שהוא צריך למלא ללקוחות מעבר לעניין הבסיסי! אם משרד עורכי דין צריך להראות נישה רצינית מבחינת הריהוט, זאת אומרת: כורסאות, שולחנות והכיסאות – הרי שבמסעדה הרעיון עובד בצורה שונה לגמרי לא פעם.

בבית קפה או במסעדה הישיבה היא חלק מהחוויה, אבל בניגוד למושב אורטופדי במשרד שהלקוח היושב עליו מרגיש שנוח לו מספיק כדי לעשות עסקים בשווי של כמה אלפי דולרים לפחות, במסעדה (אם היא לא יוקרתית) הרעיון הוא תחלופה גבוהה של לקוחות – משמע מתבססים על כמות ולא איכות! הנה כמה דגשים חשובים על שולחנות וכסאות למסעדות.

שולחנות לקפיטריה ומסעדות

מבחינה מעשית, שולחנות צריכים למלא כמה פונקציות במסעדות: ראשית – שיהיה קל להזיזן, על מנת שניתן יהיה לשטוף יותר בקלות את החלקים מתחת לשולחן במסעדה (אם זה באופן יומי אז בכלל המשקל מהווה גורם משמעותי – במקרה כזה ניתן למצוא גם שולחנות מלבניים מתקפלים). שנית, אם מדובר על בית קפה למשל רצוי לחשוב אולי על שולחן קפיטריה מעוצב לאווירה אינטימית, אשר מה שמייחד אותו זה משטח קטן עם מעמד גבוה מחובר אשר עשוי מחומר אלומיניום למשל. שולחן כזה מבודל בישיבה קצרה ותחלופה גבוהה של לקוחות, וקל לניקוי גם כן. עם לוקחים שולחן עץ מומלץ להשתמש בציפוי פורמייקה לניקוי קליל ושמירה על פלטת העץ.

כיסאות ישיבה למסעדות

כמו שולחנות, גם כאן המשקל יכול להוות פונקציה חשובה כשמדברים על דגשים חשובים בכיסא למסעדה או חדר אוכל במשרד שלכם . לפיכך, ניתן למצוא כיסאות העשויים פלסטיק הנוחים לניקוי, ומצד שני הם נראים מעוצבים ומחירם לא יקר יחסית! כמו המשקל, גם היציבות היא דגש חשוב, ולכן ניתן למצוא לא מעט כיסאות פלסטיק עם רגלי מתכת ששיכולים לתת מענה ללקוחות קטנים וגם גדולים.כמובן שאם המסעדה שלכם משדרת יוקרה, כנראה שתרצו להשקיע יותר מכמה כיסאות פלסטיק ושולחנות קפיטריה – במקרה כזה ניתן למצוא כורסאות מרופדות וגם שולחנות זכוכית מרהיבים. כמובן שניתן למצוא שולחן עם גימור טוב ועליו לשים את ציפוי הזכוכית.

0/5 (0 Reviews)

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם: