ריהוט משרדי פונקציונלי

המשרד ששכרתם קטן מדי לריהוט שאתם רוצים, או שכבר נמצא ברשותכם? יש דבר אחד שיכול לעזור והוא לא בהכרח כרוך בשבירת כמה קירות – ריהוט משרדי פונקציונלי! השימוש ברהיטים הללו יוכל לעזור לכם בצורה הפרקטית בשאלה של איך לרהט משרד.

בין אם המשרד שלכם עומד על 50 או 200 מטר מרובע ואף יותר – חשוב לנצל כל חלל שיש בו על מנת לדאוג שיהיה מקום לטפסים ומסמכים, לעובדים, ובה בעת שיהיה מעוצב במידה הראויה ללקוח. על מנת לצלוח בשתי המשימות במקביל, ניתן למשל לשים כונניות מדפים בצורת כוורת בצידי החדר על הקיר או אפילו על כמה קירות. אז ניתן, באופן תאורטי, לשלב ריהוט משרדי פונקציונלי כמו ארון כוורת מרובת מדפים, להכפילה על פני מספר מקומות ובכך לוותר על ארון סגור שרק מוריד מנפח החלל, אשר לא בהכרח מהווה פתרון עיצובי או פונקציונלי למשרדכם, ולא משנה מה גודלו.

כיסא פונקציונלי למשרד

לחדש לכם שכל כיסא משרדי היום שנבנה לכל עובד ועובד מגיע עם גלגלים, לא נצליח בהכרח, אבל אולי נצליח להעיר את עיניכם כאשר נגיד שיכולת של כיסא להיות פונקציונלי היא לא רק בנוחות, אלא גם בבריאות! כך ניתן לומר על כיסא ארגונומי למשל, אשר ניחן בכל התכונות החיוביות הללו כאשר הוא מתבסס על ריבוי מנגנונים, כריות אשר יכולות בעמוד השדרה ובמרבית אם לא בכל חוליותיו!

ריהוט משרדי פונקציונלי

כדי להפוך חדר בדירתכם לעסק משגשג, או לפחות לכזה אשר יכול להישמר בו הסדר והארגון בקלות. בואו לא נדבר על המקום, גם אם הדבר משתמע מכך וגם אם לא. ניתן למצוא שולחן מחשב המשמש כשולחן עבודה, ליעיל ביותר במידה ודואגים שרגליו יהוו סטנד למוח המחשב בצד אחד, ובצידו השני כוננים מדפים למסמכים החשובים.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »