פתרונות אחסון מודרניים למשרדים

בעידן עמוס ניירת, דווקא עקב ההתקדמות הטכנולוגית, יש צורך לא פעם להקל על העומס במשרד מבחינת מרחב תזוזה. אז כמו שמסכי המחשב הפכו לשטוחים עם השנים, ופלאפון כבר לא מצריך תיק לנשיאה, ניתן למצוא שגם יש פתרונות אחסון מודרניים לריהוט שבמשרד!

מעצבים מתכננים כיום פתרונות אחסון מודרניים המשלבים פרקטיקה לצד נגישות. לא מספיק להכין היום כמה מדפים מעל או מאחורי שולחן עבודה, הקלסרים גם יכולים להימצא מתחת לאף והארון שיכיל אותם לא בהכרח יהווה מכשול כשאתם קמים מהכיסא.

ארונות מודרניים בבתי עסק

למה לא להפוך את סטנדרט הניקיון לעניין פשוט יותר? גם ארונות יכולים להתנייד, כך שניתן יהיה לשים את הארון קרוב לשולחנכם, בלי צורך כלשהו להרים אותו! ארונית ניידת מהווה פתרון לצורכי הנגישות, המיקום הדינמי ואחסון החפצים סימולטנית! ניתן למצוא גם להרכיב גלגלי סיליקון עמידים בתחתית הארוניות, מה שיכול לאפשר גם תנועה חלקה יותר של הגלגל. אם אתם מחפשים עיצוב מהודר לארון סטטי, ניתן למצוא ארונות עם דלתות זכוכית למשל וגם כאלו המצופים מעור! ארונות אלו יכולים להיות בין היתר נמוכים, כמו גם גבוהים.

ארונות הזזה – פתרון לבעיית המקום שלכם

עקב שימוש מרובה במחשבים כיום, רבים מהמשרדים מוצאים שזה קל להדפיס מסמכים משרדיים ולכן הם צריכים לאחסן אותם במקום נגיש עם דלתות הזזה שקל לפתוח ולסגור. לשם כך, הומצאו דלתות הזזה שמאפשרות גם להשאיר את מראה המשרד מסודר ונקי למראית עין ללקוחות, גם אם בתוך הארון יש כאוס לא קטן!

שולחנות עם מגירות אחסון למשרד

משרדי הייטק רבים מחפשים מראה חדשני וצעיר, משהו שיראה טבעי למסכי ה-LCD, LED או המחשב הנייד. לשם כך, ניתן למצוא רהיטי זכוכית כמו שולחנות שקופים, אשר הם יציבים דיים כדי שיימצאו עליהם המדפסת ושאר רכיבי המחשב ושאר פריטים לעובד. אבל דווקא במקרה שהעובד יושב לא מעט מול המחשב, אין לו צורך בשאר הפריטים מרבית הזמן. לשם כך ניתן למצוא שאותם שולחנות זכוכית באים במובנה עם ארוניות עם מגירות בצבעים תואמים. אותה ארונית יכולה לבוא במקום חלק מהרגליות ולכן הן הרבה פעמים יותר יציבות מהרגלית הדקיקה!

לא רק ארוניות מעץ, כי גם ארונות מתכת או ארונות המשולבים עם זכוכית בנוסף לחומרי גלם אחרים. במקרה שיימאס לכם מדלתות ההזזה, ניתן למצוא גם ארוניות חשופות המכילות רק את המדפים שבתוכם. כי כל דקת עבודה חשובה, לא?

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »