יושבים על מיתוג חזק

ספינזי מיתוג הריהוט המשרדי שלכם

מאז נוסדה, עוסקת חברת ספינזי ריהוט משרדי בהתאמה אישית של כסאות משרדיים בהתאמה אישית לצרכי מיתוג. חברות המעוניינות להעניק לחלל המשרדים או לנקודות המכירה שלהן מיתוג חזק, מוזמנות לפנות אל נציגי ספינזי לצורך התאמה של כסאות משרדיים מעוצבים בהתאם לצבע הלוגו ורוח המותג שלהן. בנוסף, המומחים של ספינזי יודעים להתאים את הכסא המשרדי לאופי העבודה המתבצעת בחברה ובכך מטפלת בבעיות היכולות להיווצר כתוצאה מישיבה לא נכונה על כיסא שאינו מתאים לאופי התפקיד. 

למי כבר הספיקנו לעזור?

אלביט מערכות יבשה וים, לשכת המסחר בתל אביב, המוסד הישראלי לבוררות תל אביב, Tower סמיקונדקטור, מקאן אריקסון בע”מ, פי גלילות, הסוכנות היהודית, החוויה הישראלית, XACT robotics, Ezchip, אור-נים מדיקל בע”מ’ נטוויז’ן, אסם, YES, עלית, JCS,שמן תעשיות בע “מ, שובל הנדסה, ח.ג.מ מהנדסים, פרסום שפי, סי.טי.סי,קונטקט הפקות, פוקוס צמחי מרפא, החברה הגיאוגרפית, גליל מדיקל, תמה תעשיות פלסטיק, רמפן שירותים רפואיים, אוברסייז, מחצבי אבן, טנדם מחקר, תדיראן, קק “ל, ביה “ס הארצי להנדסאים בטכניון, מכללת בית ברל, מכללת רידמן, המכללה למנהל, סמינר הקיבוצים, חברת המתנ “סים, התיכון ליד האוניברסיטה ירושלים, א.א.רובינשטיין ועוד.

איך מקבלים ריהוט מותאם?

כחלק מתהליך המיתוג אנחנו מגיעים עד לבית העסק על מנת לראות אילו צבעים מרכיבים את הלוגו של החברה ואת החלל של המשרד שלכם. המטרה שלנו היא להתאים את צבעי הריהוט המשרדי והמראה לעיצוב של המשרד שלכם או של אופי החברה שלכם. לדוגמא, חברה שבלוגו שלה משולבים אלמנטים של צורות מעגליות, אנו נדאג לייצר ריהוט משרדי ארגונומי בעל צורות עגולות. למשל, שולחן ישיבות אובלי, עמדות עבודה אופן ספייס בצורת עיגול, כסאות למשרד בעלי גב מעוגל וכדומה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.