מה לא עושים כשמרהטים משרד?

האינטרנט הוא כלי מצוין לחשיפה לידע עדכני, כך שבמקום לבחור רהיט שכנראה תזרקו לפח יום אחרי, תוכלו לקרוא בדקה בודדת מה לא עושים כשמרהטים משרד!

הדבר הראשון שלא עושים כשמרהטים משרד, הוא לפסוח על כתבות מעין אלו! לעתים הכתבות יכולות לחסוך לכם הרבה עצבים מיותרים ולחשוף אתכם ללא מעט ידע, בכל הקשור לבחירת רהיטים למשרד.

חוסכים על חשבון בריאות העובד?!

גב בריא יכול להפוך עובד למרוצה, ולכן אין לזלזל בצרכי עובדי המשרד בהקשר זה – לא לקנות בזול מוצרים כמו כיסאות, אשר נותנים לעובד נוחות ויכולים לעשות זאת לאורך זמן! אם למשל רוכשים כיסא אורטופדי עם כרית מושב מתנפחת, או כזה המכיל מנגנונים שונים לכיוון המושב והמשענת בעזרת 2 ידיות קלות לתפעול או יותר, כבר אתם יכולים להימנע מהתפטרות של עובד בעתיד או תביעות לא עלינו.

פינת משרד לא מרוהטת?

לקוח זה כסף, ופינת המתנה מייצרת כסף בשבילכם! חשבתם על סט מרהיב הכולל שולחן קטן המכיל מקום גם למגזינים שהלוקח קורא בזמן שהוא מחכה לכם, וגם מקום לשים את הקפה שלו? אולי זו גם יכולה להיות פינה עם טלוויזיה קטנה להעביר את הזמן. עוד לא הזכרנו כורסה או שתיים הבאות כסט לפינה הקטנה! מה שלא תעשו, אם תשאירו פינת המתנה ללא ריהוט, הלקוח והכסף יכולים לברוח לכם בין הידיים!

קנייה לא מתוכננת של ריהוט משרדי

בחיים זה נחמד להיות ספונטניים, אבל כשהדבר נוגע להוצאות העסק, יש לשקול בכובד ראש קניית ציוד משרדי!ואם אתם מתלבטים בין שולחן מנהל המצופה עור לבין שולחן מנהל המצופה פורניר, בבתי עסק המייצרים ומשווקים וגם בעסקים כמו חנויות לריהוט משרדי ניתן למצוא יועץ מקצועי אשר יכול לענות על כל שאלותיכם בנושאים אלו באופן מקצועי ומפורט. על ידי ייעוץ מקצועי, אשר נעשה על ידי איש מכירות מוסמך, תוכלו לחסוך זמן ואולי גם כסף, בבחירת ריהוט נוח ומהודר!

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »