כסאות משרדי – מה שצריך לדעת

לפני שרוכשים כסאות משרדי יש כמה דברים שחשוב לדעת. קנייה של כסא זול עשויה להיות בעוכריכם ולגרום לבעיות בריאותיות ליושבים עליו.

חשוב שתבדקו שהכסא אורטופדי ועומד בסטנדרטים גבוהים שיבטיחו נוחות מקסימלית וימנעו כאבי גב וכאבים אחרים. כסאות משרדי מרכיבים את המשרד שלכם או את חדר העבודה בבית שלכם. יש לו חשיבות עצומה בשמירה על הבריאות שלכם ולכן יש כמה דברים שצריך לדעת כשאתם בתהליך חיפוש רכישת כיסא.

איך לבחור כסא מחשב

כשבוחרים כסא מזכירה יש לשים לב לכמה פרמטרים. אין ספק שעיצוב הכסא הוא חשוב ושהמראה של כסאות המזכירה צריך להיות ייצוגי. בנוסף לעיצוב יש לשים לב לכך שהכסא יהיה נוח ויתאים לישיבה ממושכת עליו. צריך לבדוק שהכסא נותן תמיכה אופטימלית לגב ושהוא בעל מנגנונים שמאפשרים כיוון גובה והטיית המשענת. בספינזי תמצאו מגוון רחב של כסאות מזכירה כאשר סטייל ונוחות שזורים זה בזה ומאפשרים לכם לרכוש כסא מעוצב אך גם כזה שידאג לבריאות העובדים שלכם.

כסא מחשב אורטופדי

כשמחפשים כסא מזכירה חשוב מאוד לוודא שהוא אורטופדי ובאיכות גבוהה. המזכירה, או כל עובד אחר,”מבלה” על הכסא במשך שעות רבות ולכם כמנהלים אסור להפקיר את בריאותו. כסא אורטופדי יהיה בעל משענת יציבה, מושב נוח וריפוד נעים שיאפשרו ישיבה ממושכת עליו. כסא אורטופדי לרוב יהיה מנגנון בולם זעזועים שיבטיח יציבות ונוחות וחשוב מכך- שלא יגרום לבעיות בריאותיות. זכרו שכשאתם משקיעים בכסא מזכירה אורטופדי אתם בעצם משקיעים בכוח עבודה שלכם ודואגים לכך שהוא יוכל לעבוד בנוחות וביעילות.

כסא משרדי זול

פעמים רבות מנהלים מחפשים דווקא את הריהוט הזול כדי שיוכלו להשקיע את הכסף בדברים אחרים כמו משכורות העובדים למשל. חשוב לדעת שכסא מזכירה זול עשוי לגרום לבעיות בריאותיות לעובדים כך שאולי תשפרו את המשכורת שלהם אך תפגעו בבריאותם. כסאות זולים נעדרים מנגנונים אורטופדים ולא מאפשרים לעובדים לשבת עליהם במשך שעות רבות. יכול להיווצר מצב שתפקוד העובדים ותפוקתם ייפגעו כתוצאה מקניית כסא מזכירה זול, דבר שאתם וודאי לא רוצים. בספינזי תמצאו כסאות מזכירה באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.