יתרונות כסא מחשב אורטופדי

שעות עבודה רבות במשרד או בקיוביקל יכולות להשפיע על הבריאות שלכם, לא תמיד בהקשר חיובי! כל עובד יכול להעיד שרמת התפוקה שלו בעבודה משתנה ותלויה בין היתר, בכיסא מחשב נוח עליו הוא יושב יום ביומו.

לא לחינם מומחים בתחום האורטופדי פיתחו שיטות שונות כדי להקל על הגב הכל-כך חשוב לנו – מכיוון שהנושא ועמוד השדרה רגישים ביותר, וכל חוליה בגב וטיפול בה יכולים לעשות נזק בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, חשוב לבחור כסא מחשב אורטופדי, שמבחינה ארגונומית יכול להפוך את הישיבה מול המחשב לממושכת ויעילה. ספורט בהחלט יכול בהחלט לגרום להרגשה טובה ולשחרור הגוף, אבל עד שאתם מגיעים בסוף יום עבודה למכון הכושר, או לפארק כדי להתאמן, הכאבים המסתמנים בגופכם לבטח לא נותנים לכם מנוח. מה גם שהמתח הנפשי והכאב במפרקים ובעמוד השדרה הנגרם כתוצאה ממה שנקרא ארגונומיה פיזיולוגית לקויה, נותן אותותיו. במקרה כזה גם שינוי תנוחה של הישיבה לא נותן תוצאות. אז למה לחסוך כסף כשמדובר על הבריאות שלכם?

למה כדאי לרכוש כסא מחשב אורטופדי?

לא משנה מי יושב על הכיסא המשרדי – עבודה במזכירות או בהנהלה מול מחשב נמצאה כיעילה פחות, ולא משנה מי עובד עליו, כאשר הכיסא לא עמד בסטנדרטים המקלים על ה-Repetitive Strain Injries:RSI. הגדרה זו בעצם מאגדת את כל הסימפטומים אשר גורמים לפציעות, למחלות ולנזקי גוף מתמשכים על הגידים, המפרקים וכיוצא בזה. כך שגם אם אתם לא מרגישים זאת עכשיו, יכול להיות שעם הזמן. כלומר, חודשים עד שנים, תגלו לפתע שהעבודה לקחה מכם את הבריאות, ברמה כרונית.

כיסא מחשב אורטופדי משוכלל

כיסאות אורתופדיים מגיעים עם כל מיני סוגי תמיכות לגב העליון והגב התחתון. למשל שרוול אוויר מתנפח, שנותן תמיכה לעמוד השדרה בחלק התחתון שלו. בזמן עבודה מול מחשב, חשוב גם הגובה כאשר אתם יושבים מול המסך, לכן כדאי שיהיה בו גם מושב מתכוונן, שזה הרבה פעמים מגיע ברירת מחדל. חשוב שגובכם יהיה מעל פני המסך אבל לא בהרבה. כדי למנוע נזק גם למפרקים, חשוב שיהיה כוונון גם לידיים עם ידיות מתכווננות. כדי לשמור על חוליות הצוואר, ניתן להוסיף משענת ראש אורטופדית. חשוב שיהיה מנגנון לשינוי הזווית של משענת הגב, כדי לא לגרום למצב ישיבה מונוטוני לאורך זמן, שגם יכול לפגוע בבריאות. נזק לעמוד השדרה, לגפיים, ומתח נפשי שיכולים לגרום גם למחלות לב וכלי דם יכולים להימנע על ידכם, אם תחליטו להשקיע בכיסא אורטופדי שיש בו מנגנוני כיוונון רבים שאותם ציינו. חבל שתצטרכו להיפרד לשלום מהעבודה לטווח הקצר, ומאורח חיים בריא לטווח ארוך – חפשו כיסא אורתופדי מתאים למחשב עוד היום!

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »