דלפק קבלה למשרד

כשנפתח משרד או נשפץ אותו בטוח נקנה לעובדים שלנו שולחן וכסא כדי שיהיה להם מקום לעבוד, נצייד את המשרד במטבח קטן, נדאג למיזוג ובטח שנדאג למשרד מנהל מפואר אבל חשוב שלא נשכח דבר אחד חושב מאוד – דלפק קבלה למשרד.

לדלפק קבלה למשרד כמה תפקידים חשובים והוא יעזור לנו בהמשך מרמת הסדר במשרד ועד לרמה של סגירת עסקאות.

האם להשקיע בדלפק קבלה למשרד

דלפק כניסה למשרד הוא רהיט חשוב מאוד למשרד ואחד שיכול לשנות הרבה ביחס לחשיבות שאנו נותנים לו. אם נרצה או לא טבע האדם מביא את כולנו לתת משקל כבד לרושם ראשוני ועוזר לנו לקבל החלטות. כשאנו נכנסים למשרד ודלפק קבלה גדול ומפואר ניצב מולנו מתקבל אצלנו רושם ראשוני שהמשרד רציני, דבר שישפיע על קבלת ההחלטות בהמשך במידה ונרצה לעבוד עם משרד זה, מה שהופך את דלפק הקבלה למשרד לגורם חשוב מאוד.

מה צריך להיות בדלפק כניסה

דלפקי כניסה באים בגדלים ובצורות שונות. בדלפק הכניסה aתשב בדרך כלל מזכירה אחת או יותר, תלוי בגודל המשרד ובצרכיו. לפקידה יהיו בדרך כלל מחשב, מדפסת, פקס, מתקן לדואר ועוד ציוד משרדי ולכן לפני שנרכוש דלפק כדאי שנאפיין היטב את צרכינו ונדע במדויק מה צריך להיות בדלפק הכניסה שלנו, כך שלא נמצא את עצמנו מחפשים אחר כך מקום להניח עליו את המדפסת, המחשב או כל דבר אחר.

איך לבחור דלפק כניסה למשרד

כשאנו צריכים לבחור דלפק קבלה למשרד חשוב שנבחר אותו קודם כל לפי אופי הלקוחות או האנשים איתם אנו עובדים. אם אנו מכוונים לקהל לקוחות ממגזר מסוים ראוי שהדלפק יהיה עם נגיעות עיצוב שקשורות לאותו מגזר ויתן לו תחושת שייכות והזדהות או אפילו תחושת בית כשהוא נכנס למשרד. חשוב מאוד גם להתאים אות לשאר הריהוט באותו אזור של המשרד כך שישמור על עיצוב המשרד ולא יפגע בו.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »