דלפקי קבלה

דלפקי קבלה

דלפק הקבלה הוא בדרך כלל הדבר הראשון שאדם רואה כאשר הוא נכנס למשרד, חנות, בית מלון או מבנה ארגוני אחר. משום כך, יש לו תפקיד חשוב ביצירת רושם ראשוני אצל הלקוח, המשקיע או אפילו העובד, ובכוחו לקבע את דעתו של האדם על המקום, הארגון והאנשים הקשורים אליו. בחנויות כמובן קל להסיק כי הדבר יכול להיות מתורגם באופן מיידי למכירות, הכנסות ורווחים, אך ללא ספק יש לעניין חשיבות רבה גם בכל מקום אחר. לכן יש להשקיע מחשבה בבחירת ועיצוב דלפק הקבלה, כך שיתאים בצורה הטובה ביותר לרושם שנרצה להשאיר על האנשים שנכנסים לבניין לראשונה.

עיצוב דלפקי קבלה – החלק המשמעותי ביותר

מפרספקטיבה שמעמידה את הלקוח והאדם המגיע לקבל שירות במרכז, הפרמטר החשוב ביותר בדלפק קבלה הוא הצד העיצובי שלו. העיצוב של דלפק הקבלה צריך להתאים לסגנון ולקו העיצובי של שאר החדר והחברה או הארגון, לייצג ולהעביר את הערכים והמסרים המקושרים למקום בו הוא נמצא, ולעזור להשרות את האווירה הרצויה במקום – בין אם זו אווירה יעילה ועתידנית של חברת היי-טק, תחושה חמימה וכפרית של בית, או “וייב” צעיר וחדשני של בר או מועדון.

נוחות

הפרמטר השני בחשיבותו שיילקח בחשבון בתכנון ועיצוב או קנייה של דלפק קבלה, הוא הנוחות שלו לעובדים ופקידי הקבלה. ככל שהעמדה הזו תתאים ותהיה נוחה להם יותר, תפוקת העבודה שלהם תעלה, והשירות שלהם יהיה טוב, מחוייך ואיכותי יותר. כאן תיכנס חשיבה על השטח הפנוי על הדלפק למחשבים, כלי כתיבה, טפסים וכדומה. ודאי תהיה גם חשיבה מעמיקה על הכיסאות שניצבים מאחוריו לרווחת העובדים, גובה ועיצוב הדלפק עצמו מבחינה פרקטית ויעילה, וההתאמה שלו לסוג העבודה שנדרשת מהעובדים.

תוספות נוספות שכדאי להכיר

חלק מהדלפקים – בין אם מעוצבים באופן ייעודי או נקנים מחנויות וספקי ריהוט – מגיעים עם תוספות ייחודיות שעלולות להפוך אותם לכדאיים יותר עבור עסקים מסוימים, לדוגמה – דלפקים עם מקום מוכן לקופות רושמות עבור חנויות, מגירות המשולבות בעיצוב הדלפק, דלפק קבלה בעל יכולות ארגון וסידור כבלים עבור מחשבים, ועוד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.