אל תתפשרו על פחות מזה – כסא מנהלים מפואר

היום בדור ה-Y אפשר להגיד את זה כבר בקול רם ולא מפוחד, אין תחליף שני לרושם ראשוני. אחד הדברים החשובים ביותר היא הויזואליות שלך, הויזואליות שלך אל מול העובדים שלך, אל מול הלקוחות שלך ואל מול עולם הדיגיטל. לקוח שמגיע אל העסק שלך יבחן כל דבר בו – מפקידת הקבלה הנחמדה, דרך ניקיון המקום ועד המשרד שלך. אחד הדברים שלוכדים את העין בעת מפגש אל מול לקוח או עובד בעסק הוא הכיסא עליו אתה יושב. למעשה, כסא מנהלים מפואר הוא אחד מהדברים שיעזרו לך להתברג טוב באלף החדש. אגב, זה גם ממש נוח.

מאחורי כל כיסא מסתתר סיפור – כסא מנהלים מפואר

הכותרת קצת מפציצה אנחנו יכולים להבין, אבל אנחנו באמת מאמינים בזה. מאחורי כל כיסא מסתתר סיפור. הכיסא שלנו יכול לתת לנו תחזית מלאה לאיך יראה היום שלנו. אין ספק שיש חשיבות לנוחות ישיבה על כיסא, בטח אם אתה יושב ישיבה ממושכת עליו. כאשר אנו בוחרים כיסא אנו צריכים לחשוב על האדם שאליו מיועד הכסא – מבחינת גובה, אורגנמיות, פונקציונליות ואיך לא הטאץ' העיצובי האישי. החוכמה זה לבחור כסא מנהלים מפואר ולשמור על בריאות ונוחות מקסימלית יחד.

במקרה הזה ממש לא מדובר בהזמנת אונליין רגילה

כבר בתחילת המאמר דיברנו על דור ה-Y, אחד הדברים שמאפיינים אותו בצורה הטובה ביותר הוא אימפולסיביות ונגישות בלתי מתפשרת לכל דבר בלחיצת כפתור. שונה מקניית חולצה או הקניות השבועיות בחברות ה-סל במקרה הזה אנו ממליצים ואף מפצירים בכם לא להזמין אונליין.

כל כיסא מותאם לאישיות ואנו מציעים לכם טרם הקנייה לבוא ולבדוק את הכיסאות מעבר לויזואליות שלהם, אלא גם בישיבה, נוחות ופונקציונאליות.

בחירת כיסא נכון היא בחירה שיכולה ללוות אתכם מספר שנים, אם עושים אותה נכון מדובר בהשקעה חד פעמית שתשנה לכם את אורח החיים.

אנחנו לא נכביר יותר מדי במילים, אנחנו חושבים שכבר הבנתם.. מגיע לכם כיסא מנהלים מפואר!

למה אתם מחכים, מזמינים אתכם עוד היום להתקשר אלינו לקבוע פגישה!

 

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »