למי מיועד כסא מנהלים למשקל כבד

כאשר אנו מדברים על כסא מנהלים אנו מדברים על כסא שאמור לייצג אישיות מכובדת הנמצאת בארגון. כסא מנהלים הוא לרוב כסא שעובר את מבחן הויזואליות די בקלות.. אך עם זאת כסאות מנהלים רבים כמו כסאות אחרים מוגבלים מבחינת משקל, לרוב עד 90 קילו. אך עם זאת, יש קהל גדול של אנשים שעוברים את 90 הקילו, האם הם צריכים לוותר על כסא המנהלים היוקרתי ולחפש כסא אחר? התשובה היא ממש לא!

כל ההחלטות הקשות, הקלות וגם ההימורים

כל ההחלטות הקשות, הקלות וגם ההימורים נעשים במקום אחד – במשרד.  או לחילופין על מקום אחד, על כסא המנהלים שלכם במשרד. כאשר אנו מדברים על ריהוט למשרד בדגש על כסא מנהלים אנו צריכים לצאת מנקודת הנחה שאת רוב היום וההחלטות אנחנו נקבל עליו, לכן חשוב שאנו נשב בסביבה נוחה עבורנו.

כסא מנהלים למשקל כבד – כן גם אתם יכולים!

כמו שכבר אמרנו בתחילת המאמר, לרוב כאשר אנו מדברים על כסא מנהלים אנו מדברים על כסא בעל פונקציות רבות שלרוב יכול להכיל בין 90-100 קילו עליו. אך עם זאת, היום ניתן למצוא עשרות כסאות מנהלים בהתאמה אישית גם לאלו שלא בטווח המשקל הזה. למעשה אנו יכולים למצוא גם כיסאות שיכולים לשרת גם בעלי 140-150 קילו, כמעט פי 2. כן, אנחנו שמחים לחדש לכם.

כסא מנהלים טוב מייצג אתכם בצורה טובה אל מול הלקוחות שלכם, העובדים שלכם ובעיקר מייצג אתכם נאמנה אל מול הבריאות שלכם.

פונקציונליות, יציבות ונוחות – כסא מנהלים למשקל כבד

זה למעשה פוגש את כולם, לא רק את אלו שצריכים כסא מנהלים למשקל כבד ואלו הם: כאבי גב, כאבים בעת ישיבה ממושכת, בטן תחתונה ועוד.

אך עם זאת יסכימו אותנו בעלי משקל כבד שיש הבדל גדול בין סוגים שונים של כסאות, אלו שחווים משקל עודף עדים לסיטואציה הזו ביום יום ולא רק ברגע ישיבה ממושכת על כסא.

בעזרת כסא מנהלים למשקל כבד תוכלו לקבל מצד אחד כסא מפואר ויוקרתי, מצד שני לקבל כסא בעל מבנה יציב, נוחות, פונקציונלי שנותן גיבוי לכל האזורים הרצוים בגוף

מזמינים אתכם לבחור נכון, מזמינים אתכם לבחור כסא מנהלים למשקל כבד.

 

 

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »