תיקון כסאות משרדיים

כבר מזמן הבנו שכדי שנוכל לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו חשוב להחזיק מלאי חלקי חילוף של כיסאות משרדיים. שירות תיקונים חוסך לכם עלויות רבות בהוצאות על הריהוט המשרדי שלכם.

כסאות משרדיים, וגם אלו החזקים ביותר, אינם מחזיקים למשך כל החיים. מדובר ברהיט שנעשה בו שימוש יומיומי, ולמשך שעות רבות ביום, כך שקורה לעתים אם כיסא התקלקל. אין זה אומר שצריך לרוץ ולרכוש כסא חדש משום שבהחלט אפשר לבצע תיקון כסאות משרדיים במספר דרכים. דרך אחת היא החלפת המנגנון , דרך שניה היא להחליף בוכנה ועוד. אפשר להנות מכיסא מתוקן במצב מצוין. אנחנו במותג ספינזי מציעים שירות תיקונים יעיל, פשוט וזול לכיסאות משרד. שירות זה יאפשר לכם להנות מהכיסא לעוד זמן רב ולחסוך כסף בקניית כסא חדש.

תיקון כסאות משרדיים בתל אביב

בימים כמו שלנו מנהלי משרדים מחפשים דרכים יצירתיות לחסוך כמה שיותר כסף. ככה זה כשהמצב בשוק אינו מזהיר במיוחד ולא ניתן לפזר כסף על דברים מיותרים. דרך אחת מקובלת ונוחה היא לתקן כסאות משרד מקולקלים במקום למהר ולרכוש חדשים. באזור תל אביב והמרכז תוכלו לעשות זאת בחנות הרהיטים הוותיקה והמנוסה ספינזי שנמצאת בכתובת האלמוגים 20 ראשון לציון. בחנות נוכל לתקן עבורכם את הכיס על המקום ביעילות וזריזות.

חלקי חילוף לכסאות משרד

כסא משרד הוא כמו רכב כי הוא מורכב מהמון חלקים שונים. כאשר אחד החלקים מתקלקל, הכיסא כולו עשוי לצאת משימוש.  אנחנו מחזיקים מגוון חלקי חילוף המתאימים לדגמים רבים של כסאות מזכירה וכסאות משרד כמו: מנגנונים, בסיסים, בוכנות, גלגלים, ידיות ועוד. אנו נדאג להתאים לכם את החלק המתאים ביותר שיאפשר לכם לחדש את הכסא המשרדי ולהשיבו לשימוש מלא.

תיקון כסאות מחשב מקולקלים

כסא מזכירה או כסא מחשב הם כסאות משרדיים שנמצאים בשימוש תדיר כמעט בכל משרד או בית. ניתן להסתובב עליהם וכן להנמיך ולהגיבה אותם לפי הצורך. אפשרויות אלו אמנם מהוות יתרון בולט לכסא משרדי מסוגים אלו, אולם עלולים לגרום לתקלות מפעם לפעם. יש מה לעשות בנידון ואין שום סיבה להספיד את הכסאות. תיקון או החלפת המנגנון עשויים לשפר באופן ניכר את מצבו של כסא המזכירה בהשקעה כספית מינימלית. בנוסף, לעיתים נתקעים בגלגלי הכיסא לכלוך ואבק. אין צורך לסבול את המצב וניתן לבצע החלפה של גלגלים בעלות של עד 60 ש"ח בלבד.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי 2020
מידע שימושי

ריהוט משרדי 2020

ריהוט משרדי 2020 משתנה באופן מרתק מכיוון שמדובר בשינויים בסביבה רב תחומית, מורכבת ודינמית. אנו חיים בתקופה מרגשת מאוד של היסטוריה בה מקום העבודה מתפתח

קרא עוד »
דלפקי קבלה
מידע שימושי

עמדת קבלה משרדית – מה צריך

דלפקים למשרד משמשים כפנים של העסק שלכם. הם הדבר הראשון שאנשים רואים בכניסה למשרד שלכם, ולכן הם צריכים להיות מרשימים ובעיצוב מקורי וייחודי. שלל עיצובים

קרא עוד »