שולחנות משרדיים – מה כדאי לקחת בחשבון

בחירת שולחנות משרדיים יוקרתיים היא תהליך פשוט לכאורה שיכול להhגמר ברשימת קניות, נסיעה לחנות ורכישה. קנייה לא מתוכננת ומאופיינת היטב יכולה לגרום לכם להוציא הרבה יותר כסף ממה שתכננתם.

לקנות רהיטים שלא מתאימים למשרד שלכם ספציפית מבחינת גודל ואולי גם לעצב את המשרד בדרך לא נכונה שתשפיע גם על תפקודו בהמשך, ולכן אנו בספינזי מציעים לכם לעבוד בסדר פעולות נכון שיעזור לכם בבניה נכונה של המשרד. מה כדאי לקחת בחשבון כשמחפשים שולחנות משרדיים יוקרתיים.

פונקציונליות והתאמה של הריהוט המשרדי

כשמתחננים משרד חדש או משפצים ומשנים משרד קיים והולכים לרכוש ריהוט משרדי חדש, כדאי לבדוק קודם כל את הפונקציונליות והתאמה שלו לגודל החדר. עוד לפני שאתם נוסעים לקבל ייעוץ בחנות הרהיטים למשרד, רצוי לקחת מידות של החדר ושל הריהוט הקיים בו כמו חלונות, ארונות, שידות וכדומה. אפילו לצלם את החדר, כך שתגיעו אלינו לחנות ספינזי ריהוט משרדי וכבר תוכלו לתת את כל המידע הרלוונטי ליועץ שיעזור לכם לבנות משרד יפה ונוח לשימוש.

שולחנות משרדיים מעוצבים

עיצוב המשרד הוא דבר שחשוב מאוד לשמור עליו מאחר והוא משפיע על הלך הרוח במשרד, על האורחים שמגיעים אליו, על הרושם שהם מקבלים ואפילו על קבלת החלטות. לפני שאתם רוכשים שולחן חדש למשרד , כדאי לאפיין את המשרד ואת המטרה שלכם בשיפוץ ולתכנן את העיצוב שלו היטב, האם אתם רוצים מראה אלגנטי, חדש ונקי או מראה צבעוני וחם כאשר הכל תלוי במטרות שלכם.

קביעת תקציב ברכישת שולחנות משרדיים

ריהוט משרדי ושולחנות משרדיים בפרט הם דבר יקר שטווח המחירים שלו משתנה מאוד בהתאם לחומר מהם הם עשויים, לייצוב שלהם, למותג ואיפה הם יוצרו. אם אתם לא רוצים להוציא יותר מידי כסף, אנו בספינזי מציעים לכם לקבוע תקציב לכל פריט. נניח, כמה תרצו להוציא על שולחן משרדי או על הכיסא המשרדי שלכם כך שתגיעו לחנות ותוכלו לשלול מראש את האופציות שיקרות לכם ועלולות להכניס אתכם לגרעון.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »