מעבר לסרגל הכלים

ריפוד מחדש של כסא משרדי

הלקוחות שלנו חשובים לנו. לכן, בעזרת ריפוד מחדש של כיסאות משרדיים אנחנו גם נותנים לכם שירות טוב וגם חוסכים לכם כסף.

לצורך ריפוד כיסאות משרדיים מחדש יש להשתמש בכמה מכונות. לכן, ניתן לפנות אלינו במייל ולשלוח תמונה של הכיסא ואנחנו נוכל לדעת אם אפשר לחדש את הריפוד. במידה וזה אפשרי נזמין אתכם אלינו ונבצע את החלפת הריפוד על המקום ובתמורה לתשלום נמוך בהרבה מקניית כיסא חדש. בתור לקוחות שלנו שמזמינים כיסאות משרדיים באופן מתמשך, אנחנו מגיעים עד אליכם כדי לקחת את הכיסאות, לרפדם מחדש ולהחזירם למשרדכם.

חידוש ריהוט משרדי על ידי החלפת ריפוד

אז עברו כמה שנים מאז פתיחת המשרד והגעתם לחברה מוצלחת ומשגשגת עם עובדי משרד מצוינים שמשרתים אותכם מעולה ומרימים את החברה למעלה. אולי עם השנים המרץ של עובדי החברה לא דעך אך מה שבטוח זה שהכיסאות שקניתם בזמנו כבר לא באותו מצב. במקרה הטוב מדובר על אבק מצטבר שכבר הפך לחלק מהכסא ובמקרה הגרוע אפילו הקרעים מתחילים לבצבץ, אולי הגיע הזמן לעשות חידוש? ריפוד כסא משרדי יכול לגרום לכיסא הישן שלכם להיראות ישן לגמרי. לא בהכרח חייבים לקנות כיסא חדש. תוכלו להתייעץ איתנו ואנחנו נראה איך אפשר לרפד את הכיסא שלכם מחדש ולחסוך לכם עלויות.

הוצאות לריפוד מחדש כיסאות משרדיים

הוצאה של קניית ריהוט יכולה להיות גבוהה מאוד במיוחד אם מדובר על ריהוט למשרד שבדרך כלל גדול יותר ובכמויות גדולות יותר. מה עם הציוד הישן שלכם ? לא חייב לקנות חדש , תהליך של חידוש רהיטים וכסאות הולך ונהיה נפוץ יותר ויותר, גם בזכות התרומה הסביבתית הגדולה (פחות מוצרים לזבל) וגם בזכות חסכון כלכלי לא מבוטל. לפעמים גם אתם מרגישים שהכיסא הוא חלק ממכם ואתם פשוט לא יכולים לוותר עליו. אבל לצערכם נשפך לכם לא מעט סוגי משקאות על הכיסא. זו סיבה מוצדקת להחליף את הריפוד ולחסוך רכישת כיסא חדש.

מחיר ריפוד כסא משרדי

אז כבר סיכמנו שההוצאה הכלכלית של שיפוץ כסא משרדי נמוכה בהרבה מעלויות של קניית כסאות חדשים, מחירי הריפוד משתנים לפי סוג הריפוד שנבחר, גודל הכיסא והאיכות. תכלו למצוא סוגי ריפודים ממגוון רחב של דגמים במחירים שונים המתאימים לכל צורך. עלות ריפוד מחדש יכול לנוע בין 100 ש"ח ועד 300 ש"ח תלוי בסוג הריפוד ובגודל הכיסא שמשפיע על כמות הבד החדש שיש להשתמש. ריפוד כיסא מנהלים דמוי עור הוא אינו משתלם ויכול להגיע לעלויות של עד 1000 ש"ח ויותר. תהליך העבודה הוא מסובך ודורש זמן. לכן, חברות הריהוט שמספקות שירותי חידוש ותיקון רהיטים- כמונו, מראש לא יתעסקו עם ריפוד כיסא כזה בכלל.

איזה כיסאות אנחנו מרפדים מחדש?

הכיסאות המשרדיים שאנחנו מרפדים מחדש אלו כיסאות מזכירה, כדוגמת כיסא דגם טורנדו (לחצו כאן לראות כיסא לדוגמה) אלו כיסאות שבדרך כלל מרופדים בבד עשוי כותנה. כיסאות אלה בדרך כלל מגיעים עם גב ומושב עשויים פלסטיק בשילוב גומי בדרגת קושי מסוימת שעליה אנו מרפדים את הבד. כיום, לא משתלם לרפד כיסאות מנהלים דמוי עור מכיון שלצורך כך יש להכין שבלונה מיוחדת שגורמת לעבודה להיות קשה ומסורבלת וכתוצאה מכך לעלות הרבה כסף – אפילו יותר מרכישת כיסא חדש.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי 2020
מידע שימושי

ריהוט משרדי 2020

ריהוט משרדי 2020 משתנה באופן מרתק מכיוון שמדובר בשינויים בסביבה רב תחומית, מורכבת ודינמית. אנו חיים בתקופה מרגשת מאוד של היסטוריה בה מקום העבודה מתפתח

קרא עוד »
דלפקי קבלה
מידע שימושי

עמדת קבלה משרדית – מה צריך

דלפקים למשרד משמשים כפנים של העסק שלכם. הם הדבר הראשון שאנשים רואים בכניסה למשרד שלכם, ולכן הם צריכים להיות מרשימים ובעיצוב מקורי וייחודי. שלל עיצובים

קרא עוד »