ריפוד מחדש של כסא משרדי

אנחנו מבצעים ריפוד כסא משרדי מחדש רק כשמדובר בכיסאות משרדיים מרופדים בבד שנרכשו מאיתנו

הלקוחות שלנו חשובים לנו. לכן, בעזרת ריפוד מחדש של כיסאות משרדיים אנחנו גם נותנים לך שירות טוב וגם חוסכים לך כסף.

לצורך ריפוד כיסאות משרדיים מחדש יש להשתמש בכמה מכונות. לכן, במידה ורכשתם מאיתנו כיסאות בריפוד בד ואתם רוצים לחדש יש לפנות אלינו במייל או לאיש הקשר שלכם אצלנו. במידה וזה אפשרי נשלח אליכם מוביל לאיסוף הכיסאות שיש לרפד מחדש ובתמורה לתשלום נמוך בהרבה מקניית כיסא חדש. בתור לקוחות שלנו שמזמינים כיסאות משרדיים באופן קבוע, הגעה עד אליך לקחת את הכיסאות, לרפדם מחדש ולהחזירם למשרדכם זה חלק מהשירות שלנו. חשוב לציין, כמות כיסאות היא מינימום 5 יחידות. אם מדובר בכיסא אפשר לחכות עד שיהיה לך 5 יחידות או לשלוח את הכיסא אלינו.

איזה כיסאות אנחנו מרפדים מחדש?

הכיסאות המשרדיים שאנחנו מרפדים מחדש אלו כיסאות מזכירה או כיסאות מחשב, כדוגמת כיסא דגם טורנדו (לחצו כאן לראות כיסא לדוגמה) אלו כיסאות שבדרך כלל מרופדים בבד עשוי כותנה. כיסאות אלה בדרך כלל מגיעים עם גב ומושב עשויים פלסטיק בשילוב גומי בדרגת קושי מסוימת שעליה אנו מרפדים את הבד. כיום, לא משתלם לרפד כיסאות מנהלים דמוי עור מכיון שלצורך כך יש להכין שבלונה מיוחדת שגורמת לעבודה להיות קשה ומסורבלת וכתוצאה מכך לעלות הרבה כסף – אפילו יותר מרכישת כיסא חדש.

מחיר ריפוד כסא משרדי

אז כבר סיכמנו שההוצאה הכלכלית של שיפוץ כסא משרדי נמוכה בהרבה מעלויות של קניית כסאות חדשים, מחירי הריפוד משתנים לפי סוג הריפוד שנבחר, גודל הכיסא והאיכות. תכלו למצוא סוגי ריפודים ממגוון רחב של דגמים במחירים שונים המתאימים לכל צורך. עלות ריפוד מחדש על ידנו יכולה לנוע בין 250 ש”ח ועד 300 ש”ח כולל מע”מ תלוי בסוג הריפוד ובגודל הכיסא שמשפיע על כמות הבד החדש שיש להשתמש. ריפוד כיסא מנהלים דמוי עור הוא אינו משתלם ויכול להגיע לעלויות של עד 1000 ש”ח ויותר. תהליך העבודה הוא מסובך ודורש זמן. לכן, חברות הריהוט שמספקות שירותי חידוש ותיקון רהיטים- כמונו, מראש לא יתעסקו עם ריפוד כיסא כזה בכלל.

חידוש ריהוט משרדי על ידי החלפת ריפוד

אז עברו כמה שנים מאז פתיחת המשרד והגעתם לחברה מוצלחת ומשגשגת עם עובדי משרד מצוינים שמשרתים אותכם מעולה ומרימים את החברה למעלה. אולי עם השנים המרץ של עובדי החברה לא דעך אך מה שבטוח זה שהכיסאות שקניתם בזמנו כבר לא באותו מצב. במקרה הטוב מדובר על אבק מצטבר שכבר הפך לחלק מהכסא ובמקרה הגרוע אפילו הקרעים מתחילים לבצבץ, אולי הגיע הזמן לעשות חידוש? ריפוד כסא משרדי יכול לגרום לכיסא הישן שלכם להיראות ישן לגמרי. לא בהכרח חייבים לקנות כיסא חדש. תוכלו להתייעץ איתנו ואנחנו נראה איך אפשר לרפד את הכיסא שלכם מחדש ולחסוך לכם עלויות.

הוצאות לריפוד מחדש כיסאות משרדיים

הוצאה של קניית ריהוט יכולה להיות גבוהה מאוד במיוחד אם מדובר על ריהוט למשרד שבדרך כלל גדול יותר ובכמויות גדולות יותר. מה עם הציוד הישן שלכם ? לא חייב לקנות חדש , תהליך של חידוש רהיטים וכסאות הולך ונהיה נפוץ יותר ויותר, גם בזכות התרומה הסביבתית הגדולה (פחות מוצרים לזבל) וגם בזכות חסכון כלכלי לא מבוטל. לפעמים גם אתם מרגישים שהכיסא הוא חלק ממכם ואתם פשוט לא יכולים לוותר עליו. אבל לצערכם נשפך לכם לא מעט סוגי משקאות על הכיסא. זו סיבה מוצדקת להחליף את הריפוד ולחסוך רכישת כיסא חדש.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.