ריהוט משרדי ראשון לציון – כל הדרך עד למשרד המושלם

כאשר אנחנו מדברים על ריהוט משרדי אנו מדברים על מוצר אשר נחשב למוצר הכרחי לכל עסק, קבוצת עסקים או אדם פרטי העובד מהבית שמכבד את העסק שלו. יש קשר ישיר בין ריהוט משרדי לבין עלייה בתפוקת העבודה ורושם ראשוני אל מול לקוחות חדשים.  המשרד שלכם הוא הפנים של העסק שלכם, בדיוק לשם כך אתם תצטרכו מקצועניים שיהיו בצד שלכם ויעזרו לכם להפוך את הפנים שלכם לפנים מוצלחות יותר וממירות הרבה יותר למכירה.

לקוח מעולם המסעדנות – "העין אוכלת"

בעולם המסעדנות יש דעה מאוד רווחת שבסופו של יום מה שאוכל זה לא הפה אלא העין, כאשר אנו מגישים ללקוח מנה טובה ככל שתהיה כאשר היא תסודר באופן מבולגן ולא מסביר פנים על הצלחת סביר להניח שהיא תחזור. כאשר אנחנו לוקחים את אותה מנה טובה ומצלחים אותה בצורה נעימה לעין (כן, זאתי שבעשור הנוכחי של שנות ה – 2000 באה יחד עם תמונה לאינסטגרם) סביר להניח שעוד ידברו על המנה שלכם שעות.

תתרגמו את המנה, למשרד שלכם, לשירות שאתם נותנים. נותנים שירותי עריכת דין? מעולה! אתם יכולים גם להיות מהחלוצים והטובים בתחום בתחומכם, אך כל עוד המשרד שלכם לא יהיה מזמין, לא יראה יוקרתי, אלגנטי וכזה שמכבד אתכם – הלקוח הפוטנציאלי שלכם כבר לא ישאר איתכם.

ריהוט משרדי – לא מקובע, אפשר גם בהתאמה אישית

כאשר אנחנו מדברים על ריהוט משרדי, מעבר לויזואליות אל מול הלקוח אנו מדברים גם על הבית הפרטי שלכם. כל אחד יש לו גישה מסוימת לבית שלו ואיך הוא רוצה שהוא יראה, לכן כיום יש אפשרות להתאים את הריהוט בהתאם לרצונות שלכם – בהתאמה אישית ממש. כל זה מגיע מתוך ידיעה שמה שמתאים לעסק אחד לא מתאים לעסק אחר ובמטרה ליצור בידול וייחודיות.

בין אם תעשו זאת בהתייעצות עם מומחה שיעזור לכם לנתח ובין אם בעצמכם תצטרכו לשאול את עצמכם מספר שאלות – מה הם רהיטי ברירת המחדל שלנו? (הרהיטים בהם אנו משתמשים הכי הרבה), מה אנחנו חושבים שאפשר או היינו רוצים לשפר / להוסיף בחלל שלנו, האם אנחנו מרגישים שיש לנו יכולת קיבולת טובה באזור אחסון הדברים או שמא לפעמים אתם מוצאים את עצמכם מאבדים דפים וציוד משרדי בגלל שאין לכם מקום יעודי אליו.

לאחר שתשבו על זה לבד או יחד עם מומחה תדעו בוודאות מה הם הדברים שאתם צריכים, עכשיו ישאר לכם רק לעצב…

ריהוט משרדי ראשון לציון – אנחנו פה בשבילכם

יחד עם ניסיון ומוניטין של שנים אנחנו יודעים ליצור בידול ולהפוך את המשרד שלכם ליחיד ומיוחד בתחומו. מצד אחד, מתאים לכל הצרכים שלכם ומצד שני לפי קונספט "העין אוכלת".

אל תחכו יותר מדי, תרימו אלינו שיחה עוד היום!

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

4 טיפים לישיבה ארגונומית על כיסא אורטופדי
Uncategorized

כסא ארגונומי – לשמור על בריאות, לשדר יוקרתיות

רובנו מוצאים את עצמנו חלק ניכר מהיום מבלים בישיבה, זה יכול להיות אל מול מחשב במשרד, אל מול המחברות בלימודים ולמעשה בכל אקט בו אנחנו יושבים. רובנו נוטים לחשוב שישיבה היא פעולה של מנוחה מאחר והיא לא נתפסת בעינינו "כאקט פיזי". יחד עם זאת, ישיבה לא נכונה ולקויה עלולה להקשות על הגוף שלנו, לגרום לעומס כבד על החוליות בגוף שיכולות להוביל לבעיות בריאותיות רבות.

קרא עוד »