ריהוט משרדי מודרני – איך מתחילים?

בעשור הנוכחי של שנות ה – 2000 כבר לא מספיק ריהוט משרדי בנאלי ורגיל, אנחנו מדברים על עיצוב של מעבר לכסאות עץ רגילים ושולחנות שניתן לראות בבית של סבתא. מדובר בתפיסה שונה לגמרי אשר מגיעה מהמאה הקודמת, אנחנו בשנים האחרונות בעד חידוש ובניית מודל שיוצר בידול בינינו לבין השאר. כמו כן, בשנים האחרונות גוברת המודעות בין ריהוט משרד מודרני לבין עלייה בתפוקת העבודה, כמו כן מדובר בפנים שלכם אל מול העולם העסקי.

אילו רהיטים אנו רואים בריהוט משרדי מודרני?

כאשר אנחנו מדברים על ריהוט משרדי מודרני אנו מדברים על עשרות מוצרים שאנחנו רואים אשר הופכים את חווית היום-יום שלכם לחוויה שונה ויעילה הרבה יותר. בין המוצרים השכיחים אשר אנחנו רואים: כיסאות משרדים על בסיס עץ, כסאות משרדיים אורטופדים, כיסאות מנהלים, שולחנות משרדים ושולחנות מנהלים, דלפקי קבלה, פינות המתנה, מחיצות אקוסטיות לשם בידוד אקוסטי, תאי טלפון, כונניות, שידות, ארוניות, מטבחונים והרשימה כמובן יכולה להמשיך עוד שעות…

ריהוט משרדי מודרני – קשר ישיר בין הריהוט לתפוקת העובדים שלכם

כבעל עסקים אנחנו מבינים אתכם, אתם מצפים מהעובדים שלכם לתפוקה הגבוהה ביותר, בכל זאת אתם משלמים להם תשלומים שלא נגמרים אך ורק בתשלום שעתי חודשי. אך לפני שאתם מצפים לתפוקה כה גבוהה עליכם לשאול את עצמכם האם אתם מספקים עבורם תנאים אופטימליים לשם עבודה זו?

מחקרים רבים מוצאים שעובדים אשר עובדים במקום בו הם מרגישים חלק, כמו כן מרגישים שהושקע בהם ובסביבת העבודה שלהם פשוט נותנים יותר. כאשר עובדים אחרים במחקר עבדו במקומות בהם לא היו תנאים ולא היה סדר ארגוני רמת התפוקה והיעילות שלהם ירדה משמעותית. אנו מציעים לכם לשבת עם העובדים ולדון יחד איתם, אילו רהיטים אתם צריכים על מנת שחווית העבודה שלכם תהיה טובה הרבה יותר?

איך לבחור חברה לשם ריהוט משרדי מודרני?

בחירת חברה לשם ריהוט משרדי מודרני היא מלאכת מחשבת של ממש, מצד אחד אתם ממש צריכים איש מקצוע בצד שלכם מצד שני כולנו אוהבים להיות אלו שמעצבים לפי הטעם שלנו את העסק. בכל מקרה, זה ממש לא סותר. תוכלו לעצב בהתאמה אישית יחד עם איש מקצוע את חלל העבודה שלכם. לפני שאתם מתחילים לעבוד עם בעל המקצוע, איך בוחרים אחד כזה?

  1. ניסיון, ותק ומוניטין – חשיבות גדולה למשולש הקדוש הזה. עליכם לבדוק על החברה מולה אתם עובדים, מה הניסיון שלהם אשר מתבטא בכמות העסקים והחברות איתם הם עבדו, הותק שלהם – עסק אשר מתקיים לאורך זמן הוא עסק רווחי שיודע מה הוא עושה.
  2. המלצות מחוג לקוחות – אתם יכולים לבקש עם חוג הלקוחות של אותה חברה על מנת לדעת מעט עליה, צורת הטיפול שלה ואחריות לגבי מוצרים.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

4 טיפים לישיבה ארגונומית על כיסא אורטופדי
Uncategorized

כסא ארגונומי – לשמור על בריאות, לשדר יוקרתיות

רובנו מוצאים את עצמנו חלק ניכר מהיום מבלים בישיבה, זה יכול להיות אל מול מחשב במשרד, אל מול המחברות בלימודים ולמעשה בכל אקט בו אנחנו יושבים. רובנו נוטים לחשוב שישיבה היא פעולה של מנוחה מאחר והיא לא נתפסת בעינינו "כאקט פיזי". יחד עם זאת, ישיבה לא נכונה ולקויה עלולה להקשות על הגוף שלנו, לגרום לעומס כבד על החוליות בגוף שיכולות להוביל לבעיות בריאותיות רבות.

קרא עוד »