ריהוט משרדי יוקרתי אך לא ביוקר

מנהלת החשבונות אומרת שצריך לקזז בעלות העיצוב המשרדי החדש? למה שלא תנסו לחסוך עם ריהוט משרדי יוקרתי, אשר נראה יקר למראית עין אך למעשה נקנה יחסית בזול. כל זמן שהלקוח שלכם או חבר שבא לבקר במשרד לקפה לא קולט שיש פה "טריק", למה זה משנה אם זה מותג יקר או לא.

כמו ששף טוב טוען תמיד ש "גם העין אוכלת" כך ניתן להשליך את הקונוטציה על תחום הריהוט, ולכן כל משרד המכבד את עצמו מחליט לקנות או לשנות את הריהוט במשרד לכזה הנותן מראה יוקרתי. הסוד ליוקרה שלקוחות לא לוקחים בחשבון הוא שסמל הסטטוס הזה לא בהכרח עלה ביוקר! ישנם דרכים לחסוך את העלות היקרה של כיסא מנהלים או את שולחן המחשב עם העץ האיכותי בצורות שונות על ידי חיפוש רהיטים למשרד במחירים זולים.

כיסא מנהלים יוקרתי לא יקר

חשוב קודם כל להצהיר, שגם אם אתם מחפשים ריהוט משרד יוקרתי לא יקר, אין לפסוח על עניין האורתופדיות שבכיסאות למשל שכן העניין הבריאותי הוא משמעותי. גם אם תחליטו לרכוש כיסא מנהלים דמוי עור למשל, חשוב שיהיה לו אבזור שיאפשר נוחות למשתמש, כמו גם ניידות ויציבות מבחינת הגלגלים. במקרה שכזה, אולי כדאי לרכוש גלגלי ניקל ולא פלסטיק שהם כנראה פחות עמידים. מבחינת הגב, כיסא המנהלים יכול להגיע עם מנגנון סנכרוני עם נעילה, כדי להתאים את הנוחות למשתמש.

קניית ריהוט משרדי יוקרתי אך לא ביוקר

כמו הכיסא, גם לאחר בחירת שולחן חשוב שהוא ימלא פונקציה של נוחות. אבל כאן, שולחן יקר תלוי באיכות העץ, ואם אתם חושבים על שולחן זכוכית אולי כדאי לצפות את השולחן בזכוכית עבה או מחוסמת למען הבטיחות. בכל מקרה, כדי לחסוך בעלויות, אולי כדאי לחשוב גם על סט של שולחן מתואם לכיסא, ואולי גם ארון מותאם אם אתם צריכים אחד, מלבד כוננית שיכולה להגיע עם שולחן מנהלים).הכי חשוב, אל תחסכו על בריאות הגב שלכם, של העובדים ושל האורחים. שנית, תזכרו שלדברים אותנטיים כמו כיסא עור יש תחליפים כמו ריפוד דמוי עור. אם כברעלה בדעתכם לקנות מוצרי ריהוט משרדי לא יקרים, למה לא לקנות מוצר כחול-לבן וליהנות משירות מקומי ומיידי, בין היתר?

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

ריהוט משרדי יוקרתי תל אביב

ריהוט משרדי יוקרתי הוא חלון ראוה. כיום אין בתל אביב חברת הייטק, משרד עורכי דין, משרד סטארט אפ ואפילו משרד פרסום קטן שלא דואג לעצב את המשרד שלו הפרט הקטן.

קרא עוד »