רהיטי משרד נוחים וגם יפים

בעבר נוחות ואסתטיקה לא הלכו ביחד, בכל הנוגע לרהיטים. אם רציתם רהיטים אורטופדיים ונוחים הייתם צריכים לוותר על יופיים משום שלא הושקעה מחשבה בעיצובם והוא היה כבד ומגושם.

כיום, לשמחתנו, המצב אינו ככה וניתן למצוא רהיטי משרד נוחים במיוחד בעיצובים יפים ויוקרתיים. בספינזי שמו דגש נרחב על רהיטים נוחים ומעוצבים וקיים מבחר רחב של עיצובים כדי שלא תצטרכו להתפשר על אסתטיקה.

כסאות מנהלים אורתופדיים בעיצוב יוקרתי

כסא מנהלים aהוא פריט חובה בכל משרד של חברה או בית עסק. מעבר לתפקיד הפונקציונלי שלהם (במתן נוחות ונחת למנהל), הם גם יכולים להשפיע על מראה העסק כולו. כסא מנהלים מעוצב משדר יוקרה למשרד ומעניק רושם חשוב לכל מי שנכנס. כסא מנהלים אורטופדי הוא חשוב לאין שיעור, כיוון שברגע שהוא נוח הוא משפר את תפקוד המנהל היושב עליו. כיום תוכלו למצוא כסאות מנהלים נוחים וגם מעוצבים כדי שישרתו את שתי המטרות- גם נוחות לעובדים וגם יופי למשרד!

רהיטי משרד נוחים ומעוצבים במחירים משתלמים

רהיטי משרד נוחים משרתים גם את היושבים עליהם אך גם את מנהל העסק. ברגע שהעובדים משתמשים ברהיטים נוחים הם מתפקדים טוב יותר בעבודה, דבר שפועל גם לטובתו של המנהל. עיצובם של רהיטי משרד הוא חשוב לא פחות משום שהוא מעניק למשרד אווירה יוקרתית ואסתטית. בספינזי תמצאו רהיטי משרד נוחים ומעוצבים במחירים משתלמים למדי שיאפשרו לכם לרהט את המשרד בלי להוציא הון תועפות.

שולחן ישיבות נוח ומעוצב

שולחן הישיבות הוא רהיט הכרחי במשרדים גדולים וקטנים כאחד. על שולחן הישיבות נחתמות עיסקאות, נערכות ישיבות עובדים וכל ההחלטות החשובות מתקיימות בו. שולחן ישיבות צריך להיות נוח לישיבות מרובות משתתפים, ובנוסף הוא צריך להיות פרקטי ויעיל. ביכולתו של שולחן ישיבות מעוצב להשרות אווירה של יוקרה ואיכות על המשרד כולו ולתרום לתפקוד השוטף של העסק. אין צורך להתפשר על עיצוב או על נוחות כיוון שכיום ניתן למצוא שולחנות שהם גם מעוצבים וגם נוחים ופרקטים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.