עמדת קבלה משרדית – מה צריך

דלפקים למשרד משמשים כפנים של העסק שלכם. הם הדבר הראשון שאנשים רואים בכניסה למשרד שלכם, ולכן הם צריכים להיות מרשימים ובעיצוב מקורי וייחודי.

שלל עיצובים ייחודיים של רהיטי משרד מעוצבים, עם כסא מזכירה מעוצב ושידת מסמכים יפה יחתמו רושם ראשוני משמעותי אצל הלקוחות שלכם. עמדת קבלה נמצאת במקום הראשון אותו פוגש הלקוח שלכם ובדרך כלל ממוקמת בכניסה למשרד שלכם ומשמשת כרשום ראשוני.

דלפק קבלה עם מספר עמדות

הכי חשוב בתכנון עמדת קבלה, היא הנוחיות והיעילות ללקוח. הם לא באמת רוצים לעמוד שם שעות על גבי שעות ולחכות שהמזכירה תסיים עם הטלפון, ולכן ישנם מספר עמדות ליעילות הלקוחות. דלפק ארוך ודקורטיבי, עם מקום לעמדות רבות, יעניק לכם את האופציה להעסיק עוד עובדים בנוחיות ולשמש אותם באופן יעיל וארוך טווח למען הלקוחות שלכם, בסופו של דבר עם השפעה אפקטיבית על המשרד.

אמידות ונוחות דלפקי קבלה

הלקוחות הקבועים שלכם יכנסו ויצאו מהמשרד אולי במשך שנים רבות. כדי להבטיח להם שקט ונוחות בכניסה, נגישות והרגשה נינוחה, תצטרכו לחפש דלפק קבלה אמיד שיחזיק וישמר אתכם לטווח הארוך. עמדת קבלה יציבה ומסוגננת תעניק למשרד שלכם ביטחון, וגם ללקוחות שלכם. יתרה מכך, בתהליך ייצור דלפק קבלה משתמשים בהרבה חומר ולכן חשוב להשתמש בחומר חזק ועמיד שאמנם יוביל לעלויות אבל ישמר לתקופת זמן ארוכה.

דלפקי קבלה מעוצבים

אם החלטתם בזמן האחרון לשפץ את המשרד, או סתם להחליף כמה רהיטים, לא כדאי לוותר על הדלפק. הדלפק אמנם לא נראה כך, אבל הוא מאוד חשוב בהצלחת העסק. עיצוב הרהיטים באופן אותנטי בסגנון אחיד הוא כלי שמושך את תשומת לב הלקוחות בכל עסק שקיים. דלפק הקבלה ועמדת הכניסה, כאשר הם מעוצבים, יכולים להיות משפיעים מאוד על החלטות הלקוחות, הדלפק ישמש לנוחות המזכירות שלכם בעמדה ויעניקו רושם חיצוני מושך ביותר למשרד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.