כסא משרדי אורטופדי מומלץ

מחפשים כסאות משרדיים? קודם כל עצרו! חכו רגע ואל תעשו את זה בלחץ. רהיטי המשרד שלכם צריכים להוכיח את עצמם לאורך זמן, להיות עמידים וחזקים, יפים ומעוצבים אבל מעל הכל הם צריכים לשמור על הבריאות שלכם.

אתם הולכים לשבת עליהם הרבה מאוד שעות ואתם ממש לא יכולים להתפשר בעניין. ככל שהעובדים שלכם (או אתם) תרגישו נוח יותר כך תגדל תפוקת העבודה והאווירה במשרד תהיה נעימה יותר. אז איך מוצאים כיסאות משרדיים אורטופדיים ומומלצים? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור חכם ונכון. וכמובן שאנחנו ממליצים להסתכל בקולקציית הכיסאות שלנו שכוללת מבחר של כיסאות למשרד אורתופדיים, איכותיים ומעוצבים.

בדקו כי כסא משרדי שאתם קונים ניתן להתאמה אישית

הטיפ הראשון שנדבר עליו הוא בחירה של כסאות משרדיים ארגונומיים. הכוונה היא לכיסאות שניתנים להתאמה וכיוון בהתאם למבנה הגוף של מי שיושב עליהם. מבחינת גובה הכסא, גובה המשענת, הידיות וחלקים נוספים בכסא. כאשר הכסא מותאם למי שיושב עליו הוא יכול לספק תמיכה טובה יותר לגב ולשאר חלקי הגוף ולמנוע כאבים כתוצאה מישיבה ממושכת.

וודאו כי כיסא ארגונומי מיוצר מחומרי גלם איכותיים

אחרי שמצאתם כסא אורטופדי ארגונומי, חשוב להסתכל גם על חומרי הגלם שמהם הוא מיוצר. זה חשוב בשביל לוודא את עמידות הכסא לאורך זמן, אבל לא רק. ככל שחומרי הגלם יהיו איכותיים יותר כך הם יהיו מתאימים ומדויקים יותר עבור הגב שלכם. ריפוד איכותי יוכל לספק לכם תמיכה טובה יותר וכך גם שילדת הכסא, החומרים שמהם עשויים הידיות וכל חלק אחר. חומרים איכותיים מצביעים בהכרח על כסא מומלץ שילווה אתכם לאורך זמן וישמור על הבריאות שלכם.

חפשו כסא אורטופדי שהוא גם אסתטי – יש דבר כזה!

הדבר האחרון שכדאי לחפש הוא כסא אורטופדי אסתטי ומעוצב. רבים חושבים ששילוב כזה לא באמת קיים ושבחירה בכסא אורטופדי תמיד תבוא על חשבון אסתטיקה. אז זהו, שזה ממש לא כך וקולקציית רהיטי המשרד שלנו מוכיחה זאת. אפשר למצוא כיסאות משרד מעוצבים, איכותיים, נוחים ואורטופדיים ואין צורך לבחור בין הדברים. אין ספק שכסא שתומך בגב הוא חשוב וחיוני אך גם עיצוב מדויק ומעודכן הוא הכרחי. זכרו שאתם מבלים במשרד לפעמים יותר ממה שאתם מבלים בבית וכדאי שזה יהיה חלל עבודה מזמין ונעים. בחירה חכמה של ריהוט משרדי הוא הדרך להבטיח זאת.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

4 טיפים לישיבה ארגונומית על כיסא אורטופדי
Uncategorized

כסא ארגונומי – לשמור על בריאות, לשדר יוקרתיות

רובנו מוצאים את עצמנו חלק ניכר מהיום מבלים בישיבה, זה יכול להיות אל מול מחשב במשרד, אל מול המחברות בלימודים ולמעשה בכל אקט בו אנחנו יושבים. רובנו נוטים לחשוב שישיבה היא פעולה של מנוחה מאחר והיא לא נתפסת בעינינו "כאקט פיזי". יחד עם זאת, ישיבה לא נכונה ולקויה עלולה להקשות על הגוף שלנו, לגרום לעומס כבד על החוליות בגוף שיכולות להוביל לבעיות בריאותיות רבות.

קרא עוד »