כסא מנהלים מעור אמיתי

כסא מנהלים הוא כסא שהכרחי בכל עסק. לא יושבים עליו מנהלים בלבד אלא עובדים רבים שעבודתם חיונית לתפקוד העסק או החברה. עליו להיות אורטופדי ונוח לישיבה ממושכת כדי לתמוך בגב העובד ולמנוע ממנו בעיות בריאות.

כסא מעור אמיתי מחירים

ישנו מגוון רחב מאוד של דגמי כסאות מנהלים מעור. מחיר הכסאות בדר "כ נקבע על-פי הדגם, כאשר ישנם דגמים יקרים יותר ודגמים זולים יותר. חשוב מאוד לבדוק שהכסא שאתם רוכשים נתפר מעור אמיתי משום שישנם חיקויים רבים בשוק וחומרים דמויי עור. בספינזי תמצאו מגוון כסאות מנהלים מעור אמיתי תוך הקפדה יתרה על איכות החומרים ועל עיצוב הכסאות, ובמחירים משתלמים במיוחד! כאשר רוב השוק מוכר את הכיסאות במחיר מינימום של 2500 ש"ח ומעלה, אצלנו בספינזי ריהוט משרדי קיבלנו החלטה לאפשר לכל אחד לרכוש כיסא איכותי שיחזיק לאורך זמן. לכן, אנחנו מתחייבים לספק את מרב כיסאות המנהלים מעור שלנו במחיר שלא עולה על 2000 ש"ח – המחיר הכי טוב בשוק – וזה לפני מבצעים.

כסא מנהלים איכותי מעור אמיתי

כסא מנהלים איכותי הוא כזה שיהיה אורטופדי, בעל משענת תומכת וידיות נוחות. כסא כזה יאפשר ישיבה ממושכת עליו ויוביל לתפקוד טוב יותר של מי שעובד עליו. כסא עור אמיתי נחשב לאיכותי במיוחד משום שמדובר בחומר עמיד וחזק, שישמש אתכם שנים רבות וישווה לעסק שלכם מראה יוקרתי. מומלץ להשקיע בכסא איכותי שכן כך תדאגו גם לבריאות העובדים שלכם וגם תתרמו לאסטיקה של המשרד. מעבר לדרישה הבריאותית, על כסאות מנהלים להיות אסתטי ומעוצב כדי שישדר מראה יוקרתי על העסק כולו. כסא מנהלים מעור אמיתי משרה אווירה יוקרתית ואיכותית בכל המשרד ובנוסף לכך, הוא נעים למגע ונוח לישיבה.

מבצעים על כסאות מנהלים

אם אתם מחפשים לרכוש כסא מנהלים מעור אמיתי מומלץ שתסקרו את מגוון המבצעים הקיימים בשוק. רכישת כסאות במבצע עשויה להיות משתלמת במיוחד ולהוביל לחיסכון רב. בספינזי תמצאו כסאות מנהלים מעור במחירים שיחסכו לכם כסף רב, ועדיין יהיו בעלי מראה יוקרתי ומעוצב. כיום כבר לא צריך להתפשר על עיצוב בעבור המחיר, משום שניתן למצוא כסאות מנהלים איכותיים במחירים הטובים ביותר.

שיתוף

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

אולי יעניין אותך גם:

4 טיפים לישיבה ארגונומית על כיסא אורטופדי
Uncategorized

כסא ארגונומי – לשמור על בריאות, לשדר יוקרתיות

רובנו מוצאים את עצמנו חלק ניכר מהיום מבלים בישיבה, זה יכול להיות אל מול מחשב במשרד, אל מול המחברות בלימודים ולמעשה בכל אקט בו אנחנו יושבים. רובנו נוטים לחשוב שישיבה היא פעולה של מנוחה מאחר והיא לא נתפסת בעינינו "כאקט פיזי". יחד עם זאת, ישיבה לא נכונה ולקויה עלולה להקשות על הגוף שלנו, לגרום לעומס כבד על החוליות בגוף שיכולות להוביל לבעיות בריאותיות רבות.

קרא עוד »