כסאות אורחים משרדיים

הרהיט החשוב מכל, זה שבעצם הופך את היוצרות בכך שהוא מקנה כלי משמעותי לעסק שלכם ועל כן יש לכם אס מנצח ביחס למתחרים – הם בעצם כסאות אורחים משרדיים!

ישנם לא מעט רבדים לבחירת כסאות אורחים משרדיים ומכיוון והבחירה מגוונת ולא פשוטה, אין סיבה שלא להתייעץ עם מומחה בתחום העיצוב או האורתופדיה בנושא.

אני רוצה לראות את הדגמים >

למה חשוב להשקיע ברכישת כיסאות אורחים למשרד?

בלא ההשקעה בכיסאות אורחים משרדיים איכותיים, בהינתן הצגת חוזה משרדי בכתב, הדבר היחיד שיכול לעבור בראשו של הלקוח בעת הגשת העט בשלב החתימה על החוזה – קרוב לוודאי תהיה רק המחשבה של הרצון לסיים את הפגישה מהר ככל הניתן. זאת עצם העובדה שלא בחרתם להשקיע מלכתחילה או שלא הייתם מודעים למשמעות, שיש לכיסא משרדי איכותי. המחסור בריפוד או באי השקעה בפרמטר אחר של הכיסא, יכולה להסב נזק כלכלי כזה או אחר. ומה קורה כאשר אתם ממהרים לאחר מכן לפגישה הבאה? הפגישה הנוכחית תתעכב כי הלקוח הנוכחי עסוק בכאבים ולא המשא ומתן.

סיבות לקנות כיסא משרדי איכותי

כיסא לאורח צריך להיות מותאם לאווירת החדר – הכוונה שאותו כיסא יהיה מעוצב באותו אופי או כיוון של צבע ומראה כמו יתר הריהוט במשרד. אם למשל בחרתם בצבע אחיד לחדר, מעצב פנים או איש מכירות מנוסה בתחום יכולים להמליץ על ריהוט אשר יראה כמקשה אחת ואינטגרלי מאותו משרד מנהל או חדר המתנה.

ניקוי כסאות אורחים מרופדים

ברכישת ריהוט משרדי באופן כללי וכיסאות בפרט, יש לקחת בחשבון שבריבוי שימוש של מספר רב של אנשים, הריהוט לאורך הזמן מתחיל להתכלות ומעבר לכך יכול לצבור כתמים ריחות לא נעימים. ישנן מספר אפשרויות של מוצרים אשר יכולים להאריך את חיי המוצר. בעוד שכיסא מפלסטיק לא מרופד ניתן לנקות עם שפריצר ומים, כיסאות מרופדים זקוקים לפעמים לניקוי יסודי ולעיתים רק בעל מקצוע העוסק בתחום יכול לבצע זאת. פעולות כמו קרצוף או הספגה לא נעשות בדרך כלל באופן עצמאי מחשש שזה יעשה קרעים בבד ולכן בעל מקצוע נכנס לתמונה עם הציוד המתאים, במטרה להאריך את חייו של הכיסא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

רוצים להתעדכן על הנחות ומבצעים?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ותיהנו מעידכונים בזמן אמת על מבצעים מיוחדים!

מידע שימושי נוסף שנבחר עבורכם

צור קשר
close slider

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה וכמובן בעבור ייעוץ ראשוני לפני הכניסה למשרד החדש או במהלך שלבי השיפוץ שלכם על מנת שנוכל להתאים עבורכם את הריהוט המשרדי המושלם לעסק שלכם.